Wysyła nagie zdjęcia, ponieważ nad tym nie panuje

Od najmłodszych lat Bartek (lat 20) lubił oglądać innych mężczyzn. Po za tym twierdzi, że lubi taką seksualność, a zwłaszcza kuszenie, wyglądanie seksownie i podniecanie innych. Często też wymienia się zdjęciami z innymi fajnymi facetami.

Gdy odkrył, że jest gejem był w 3 klasie gimnazjum. Wtedy zaczęli podobać mu się chłopcy, co zabawne ponieważ w poprzednich klasach był zainteresowany dziewczynami i nawet z jedną się spotykał. Nigdy między nimi do niczego nie doszło, jednakże zakłada, że było to spowodowane presją środowiska, chociaż nie zawsze był świadomy swojej orientacji aż do końca gimnazjum.

Uświadomił to sobie, gdy zaczęli mu się podobać inni chłopacy ze szkoły i automatycznie przestał myśleć o dziewczynach. Zaczął oglądać gejowskie porno i się do nich masturbować. To nie zmieniło się od razu, po prostu zawsze miał to w sobie, ale ukryte gdzieś w głębi. Im był starszy tym bardziej się to ujawniało, aż w końcu doszedł do tego, że zdecydowanie woli facetów.

Otrzymuj nowe treści od razu po publikacji!

Więcej zdjęć od:

Dołączając do newslettera wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych w Polityce prywatności.

Obnażanie się – sposób na zwiększanie ego?

Pierwszy raz publicznie wstawił odważniejsze zdjęcie odkrywające ciało na instagramie, bo stwierdził, że czemu nie, skoro inni też to robią i podoba mu się to. Zapytany, dlaczego lubi się obnażać, powiedział, że czuje się fajnie, gdy widzi, jak inni miło reagują na nagie ciało. Łechta to ego i dzięki temu ma ochotę je pokazywać.

Uważa, że kontroluje swoje sociale i osoby które na nich są, a przy tym spotyka się z miłym odbiorem. Kieruje nim instynkt, który w młodych żyłach jest nieokiełznany, męski i wymaga natychmiastowego zaspokojenia. Wymiana nagimi zdjęciami, doświadczanie tej nuty ciekawości co ktoś wyśle i jak zareaguje na zdjęcia, sprawiają ogromną radość bohaterowi dzisiejszej historii. Gdy Bartek jest napalony, jego seksualność zaczyna nad nim dominować.

Zapytany o to, jak 20-letni chłopak może panować nad swoimi potrzebami seksualnymi, gdy są tak nagłe i nieposkromione, odpowiedział, że zazwyczaj pomaga mu masturbacja i jakieś nudesowanie z innymi fajnymi facetami. Czasami jakieś spotkanko na małe co nieco.

Profesjonalna sesja z fotografem

Gdy Bartek zobaczył na insta u innych mężczyzn, że fotografowie robią im mega seksowne zdjęcia, postanowił, że też spróbuję i napiszę do jakiegoś fotografa o sesję. Pierwsza sesja odbyła się w studio, następne w mieszkaniach i hotelach.

Mój Instagram: https://www.instagram.com/bartii_i/

Facebook: https://www.facebook.com/profile.php?id=100005485126500

3 thoughts on “Wysyła nagie zdjęcia, ponieważ nad tym nie panuje”

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top