TheNakedTrainers – raj dla mężczyzn

TheNakedTrainers.com – to bezpieczna przestrzeń dla wszystkich mężczyzn, w której mogą celebrować swoje ciała bez wstydu i osądu. Czcimy nasze kutasy jako źródło ciągłej inspiracji i motywacji przez całe życie. Wierzymy, że ruch to lekarstwo, nagość leczy, a natura jest konieczna.

Organizują osobiste rekolekcje i wydarzenia oraz prowadzą jedyne w swoim rodzaju zajęcia ruchowe skoncentrowane na penisie dla mężczyzn.

Trening nago?

Stworzone przez Jasona Wimberly’ego buty The Naked Trainers narodziły się w szczytowym momencie pandemii Covid-19, kiedy uruchomiliśmy transmisje na żywo zajęć fitness nago z wieloma instruktorami i różnymi formatami zajęć. Jako znany trener gwiazd pracujący w Los Angeles i telewizji, Wimberly prowadzi zajęcia ruchowe od ponad 23 lat i w swojej karierze przeprowadził ponad 8000 grupowych zajęć fitness.

Otrzymuj nowe treści od razu po publikacji!

Więcej zdjęć od:

Dołączając do newslettera wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych w Polityce prywatności.

Początkowym celem było stworzenie bezpiecznej przestrzeni (choć wirtualnej) umożliwiającej nagość społeczną podczas izolacji. Od tego czasu uwaga skupiła się na programach bardziej skoncentrowanych na penisach oraz wydarzeniach i zajęciach przeznaczonych dla mężczyzn.

Co to dokładnie znaczy?

Jako weteran fitness z ponad dwudziestoletnim stażem Wimberly ma poczucie, że duża część branży fitness skupia się na niewłaściwych rzeczach. Tradycyjny fitness zaniedbuje pierwotną moc seksualną, którą wszyscy mamy w sobie, a tutaj staramy się wykorzystać tę energię jako środek do wzmocnienia i poprawy ogólnego zdrowia i dobrego samopoczucia. Poczucie przyjemności i podniecenia w ruchu może działać jak iskra do lepszej, zdrowszej relacji z własnym ciałem fizycznym. Dla wszystkich mężczyzn, niezależnie od tego, czy są to geje, czy hetero, nie ma nic przyjemniejszego niż radość z własnego twardego kutasa.

Wykorzystujemy przeszłe rytuały grupowej masturbacji, popularne w wielu starożytnych cywilizacjach, i prezentujemy je w ustawieniach grupowych oraz z oryginalnymi wzorcami ruchu stworzonymi, aby ożywić i pobudzić całe ciało. Wierzymy, że ruch to lekarstwo, nagość uzdrawia i szanujemy naszą seksualność bez wstydu. 

Do Jasona jako gospodarza tych wydarzeń dołącza jego życiowy partner Matty, połowa The Naked Boyfriends.Dzielenie się z innymi swoją miłością do wspaniałego spędzania czasu na świeżym powietrzu jest pasją ich obojga.

Otwarcie dzielą się swoim nagim stylem życia, aby zainspirować innych mężczyzn do życia tak swobodnego i pierwotnego, jak to tylko możliwe.  Istnieje wiele różnych sposobów, aby znaleźć swojego pierwotnego i dołączyć do nas w nagiej przygodzie. Sprawdź  stronę RETREAT  , aby zapoznać się z nadchodzącymi wydarzeniami.

Dołącz do rozmowy na blogu Jasona  „WAGA TWOJEJ MĘSKOŚCI”  i ciesz się różnymi tematami, począwszy od zdrowia mężczyzn, dobrego samopoczucia seksualnego i nie tylko. 

5 thoughts on “TheNakedTrainers – raj dla mężczyzn”

  1. Szkoda że w PL czegoś takiego nie ma, to mogłoby byc ciekawe chociaz w PL wyglądałoby pewnie tak że wszyscy nago, pijani i przechwalający się ile to dup nie zaliczyli

  2. krzys.mucz

    Chętnie bym skorzystał ale to ani angielskiego nie znam ani kasy na tak daleką podróż

  3. Miejsce i pomysł ciekawy zwłaszcza gdy nie wstydzi się swojego ciała i chce się obcować ze sobą w towarzystwie innych mężczyzn

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top