Sondy – jak dobierać i używać (recenzja)

Fetysz związany z sondą do penisa, znany również jako „sounding” czy „urethral play”, staje się tematem coraz częstszych dyskusji w świecie seksualności. Choć dla niektórych może wydawać się to zaskakujące lub nawet kontrowersyjne, dla innych jest to obszar eksploracji seksualnej, który zdobywa na popularności. Wstęp do tego tematu musi uwzględniać zarówno ciekawość, jak i ostrożność, a także zrozumienie, dlaczego ta forma fetyszu może przyciągać uwagę i stać się elementem intymnej eksploracji. Przeanalizujmy zatem, dlaczego sonda do penisa zyskuje na popularności w kontekście zróżnicowanej sfery seksualnej.

Polecane rozwiązanie na początek

Moja przygoda z sondami zaczęła się parę lat temu, jakoś z ciekawości zamówiłem. Zaczęło się od diod i korków analnych, potem zestaw z obrożą smyczą, kajdankami, kneblem. Dopiero ze 2 lata temu sondy.

Ja mam silikonowe sądy – jedną krótką i 2 długie. Jedną jest taka, że działa jak zatyczka, a te 2 dochodzą raczej aż do pęcherza. Najpierw wkłada się tą cieńszą żeby rozszerzyć cewkę, potem tą dłuższą i zajebista jest akcja, jak się leży związanym i ktoś Ci je wkłada i powoli wyjmuje. Alternatywą dla tej zabawy jest, że wkłada się całą sondę i masturbuje się mężczyzne.

Otrzymuj nowe treści od razu po publikacji!

Więcej zdjęć od:

Dołączając do newslettera wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych w Polityce prywatności.

Na początku należy je nawilżyć żelem i powoli wkładać w cewkę moczową. One są giętkie więc dobrze wchodzą. Chwilę później jest bardzo przyjemnie taki prawie orgazm, prawie, bo to tak jakbyś miał za chwilę dojść, ale nie tryskasz!

Tak jak sobie walisz i przed tryśnięciem przestajesz żeby jeszcze nie dochodzić. Jak użyjesz żelu to praktycznie nic nie boli, jak na ślinę to trochę tak.

Jak dobrać sondy do penisa?

Najlepiej zacząć od cienkich, no cewka powoli się rozszerza. W końcu można ją rozciągnąć bardzo. Jak jest za gruba, to się nie zmieści albo będzie nieprzyjemnie. Ja zaczynałem od czegoś takiego:

To nie jest jakoś bardzo długie i można zobaczyć czy się podoba. Czy większa dziura w cewce moczowej coś zmienia w funkcjonowaniu mężczyzny? Tak, jest większy strumień. Co do innych udogodnień, raczej nie ma, nie znam, ja tego używam bo serio sprawia mi to przyjemność.

Spróbowałem sond do cewki moczowej z ciekawości, jak ze wszystkimi zabawkami.

Nazwa produktu: Silikonowy rozszerzacz cewnika cewki moczowej

Polecany sklep: LLYH

Link do produktu: https://pl.aliexpress.com/item/1005006254738600.html

Ocena: 9,3/10

To nie jest płatna współpraca, recenzja napisana po samodzielnym zakupie.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top