Sonda do cewki moczowej (recencja)

Sondy cewnikujące (lub po prostu sondy cewki) są medycznymi urządzeniami używanymi w celu wprowadzenia do cewki moczowej w celu drenażu moczu z pęcherza moczowego lub w niektórych przypadkach do wprowadzenia leków lub kontrastu do dróg moczowych.

Jednakże, poza medycyną, niektórzy mężczyźni mogą stosować sondy cewki w praktykach związanych z fetyszami seksualnymi lub eksperymentowaniem z doznaniami fizycznymi. Ten rodzaj zachowania może być częścią fetyszu związanego z penetracją lub eksploracją własnego ciała, choć nie jest to praktyka powszechna i wymaga skrajnej ostrożności oraz higieny ze względu na potencjalne ryzyko infekcji czy urazów.

Ważne jest, aby podkreślić, że używanie sond cewki poza kontekstem medycznym może być niebezpieczne i prowadzić do poważnych problemów zdrowotnych, takich jak infekcje, uszkodzenia cewki moczowej lub innych struktur układu moczowego. Zawsze zaleca się korzystanie z takich urządzeń wyłącznie pod nadzorem i zaleceniem wykwalifikowanego personelu medycznego w celach leczniczych. W przypadku jakichkolwiek eksperymentów seksualnych, bezpieczeństwo i higiena powinny być priorytetem, a praktyki te należy wykonywać ostrożnie i z pełnym zrozumieniem ewentualnych zagrożeń dla zdrowia.

Otrzymuj nowe treści od razu po publikacji!

Więcej zdjęć od:

Dołączając do newslettera wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych w Polityce prywatności.

Sonda w celach seksualnych

Fetysz związany z cewką moczową, zwany również „soundingiem” lub urethral play, odnosi się do seksualnego podniecenia związanego z eksploracją lub stymulacją cewki moczowej u mężczyzn lub kobiet.

Osoby z takim fetyszem mogą odczuwać podniecenie, eksperymentując z wprowadzaniem różnych przedmiotów, takich jak sondy lub inne odpowiednio zaprojektowane urządzenia, do cewki moczowej. To działanie może być postrzegane jako sposób na doświadczanie przyjemności seksualnej lub eksplorację nowych doznań fizycznych.

Jednakże eksplorowanie cewki moczowej w celach seksualnych niesie ze sobą poważne ryzyko dla zdrowia. Wprowadzanie przedmiotów do cewki moczowej, jeśli nie jest wykonywane z należytą ostrożnością, higieną i odpowiednim przygotowaniem, może prowadzić do uszkodzeń, infekcji, a nawet poważnych problemów zdrowotnych, takich jak perforacja cewki moczowej czy infekcje układu moczowego.

Jeśli ktoś rozważa eksplorację cewki moczowej w celach seksualnych, zawsze należy konsultować się z lekarzem lub specjalistą ds. zdrowia seksualnego, aby uzyskać informacje na temat bezpieczeństwa, higieny i ewentualnych zagrożeń związanych z takimi praktykami. Bezpieczeństwo i zdrowie są priorytetem, dlatego należy unikać eksperymentów seksualnych, które mogą stanowić zagrożenie dla zdrowia.

Nazwa produktu: Stalowy dilator cewki moczowej 24cm

Polecany sklep: Nocne zabawy

Link do produktu: https://nocnezabawy.pl/stalowy-dilator-cewki-moczowej-24cm-p-9066.html

Ocena: 9,9/10

To nie jest płatna współpraca, recenzja napisana po samodzielnym zakupie.

6 thoughts on “Sonda do cewki moczowej (recencja)”

  1. Szkoda że moja żonka tego nie akceptuje na szczęście nie wie o zabawkach bo nie potrafi odnaleźć się w warsztacie więc mogę trzymać obok śrub i nic nie znajdzie.

  2. Trzeba ostrożnie dobrać wielkość i ewentualnie dokupować coraz większe. Uszkodzenie fujary jest ryzykiem ale jeśli komuś się spodoba to wyczuje swoje granice

  3. Ktoś musiałby mnie związać i mi to robić żebym czuł satysfakcję sam sobie bym się nie odważył

    1. Witam mam zamiar spróbować. Polecisz jakąś sondę dla początkujących? Na co zwrócić szczególną uwagę?

  4. Probowalem kilka razy w życiu i bylo mega! Ale niestety ostatnim razem nabawilem sie infekcji i mi troche przeszlo.

    1. Witam mam zamiar spróbować. Polecisz jakąś sondę dla początkujących? Na co zwrócić szczególną uwagę?

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top