Przezroczysta bielizna męska

Pamiętam jaki byłem podekscytowany gdy zamawiałem pierwszy raz bieliznę przez internet. Moja ekscytacja wynikała z tego, że zdarzało mi się wstydzić na plaży naturystów zdejmować boksery. Pisałem ci o tym w jednym z moich wpisów Pierwszy raz na plaży naturystów.

Wtedy dwóch mężczyzn stwierdziło, że oni też na początku nie byli gotowi rozbierać się całkowicie nago. Aby uniknąć rozczarowań nowych kolegów, postanowiłem, że na te okazję sprawdzę, czy istnieje prześwitująca bielizna męska.

Przecież moim głównym celem odwiedzania takich miejsc jest, aby inni mogli na mnie patrzeć i porównywać się z moją męskością, którą mam między nogami.

Otrzymuj nowe treści od razu po publikacji!

Więcej zdjęć od:

Dołączając do newslettera wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych w Polityce prywatności.

Gdy zamówienie do mnie dotarło, nie mogłem oprzeć się rozpakowaniu paczki. Niestety musiałem jechać do pracy na popołudnie, więc ta przyjemność czekała mnie dopiero wieczorem.

Jak prześwitująca bielizna prezentuje się na ciele?

Mój kutas zawsze wygląda świetnie. Bez znaczenia, czy jest w fazie spoczynku, czy twardy i gotowy do zabawy, sprawia mi ogromną radość i powód do dumy.

Postanowiłem zrobić kilka zdjęć i wam się pochwalić tym, jak wygląda prześwitująca bielizna męska na moich biodrach. Nie ukrywam, mój fiut żyje własnym życiem i układa się po swojemu, chociaż zawsze staram się, aby był ku górze.

Czy warto kupić prześwitującą bieliznę męską?

Niestety szef, który widoczny jest na zdjęciach, nie wygląda zbyt przekonująco, aby taką bieliznę sobie kupić.

Nie zważając na te szwy, uważam, że to z czego mężczyźni są najbardziej dumni, wyraźnie jest widoczne z każdej odległości. Na pewno nie jeden mężczyzna lub kobieta zwróci uwagę, zastanawiając się, czy faktycznie bielizna jest aż tak odkrywająca.

Jeśli chcesz zrobić peszący dowcip swojemu kumplowi lub przyjacielowi albo sprawdzić, jak najlepszy ziomek zareaguje, gdy przypadkiem zobaczy twojego bydlaka, ta bielizna z całą pewnością jest do tego idealna.

Żałuję, że nie miałem czegoś takiego gdy z partnerką szykowaliśmy się do naszego pierwszego razu. Jeśli masz za zadanie rozdziewiczyć panienkę, ale ona jeszcze musi się oswoić z twoim ciałem, to warto zacząć nosić właśnie taką bieliznę.

Nazwa produktu: Męskie seksowne bezszwowa bielizna 

Polecany sklep: AlieExpress

Link do produktu: https://aliexpress.com/item/1005006055850418.html

Ocena: 5,2/10

To nie jest płatna współpraca, recenzja napisana po samodzielnym zakupie.

2 thoughts on “Przezroczysta bielizna męska”

  1. W miejscach na turystycznych w żadnym bielizna nie jest mile widziana nawet taka prześwitująca ale przyznaję że jeżeli przyjeżdża pierwszy raz i musi się oswoić to jest to dość ciekawe rozwiązanie i podejście

  2. Jestem ciekawy jak mój jak to pięknie nazwałeś bydlak wyglądałby w takich naświtujących bokserkach w dodatku przepuszczającym nektar i jestem ciekawy jak na te bieliznę zareagowaliby moi koledzy z plaży naturystów

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top