Porzuciłem wstyd – Naturyzm jest zdrowy

Gdy byłem nastolatkiem, wstydziłem się rozbierać przy kolegach i ukrywałem się w łazienkach, aby przebrać się na lekcje wychowania fizycznego. Jedynie w zaciszu domowym, gdy rodzice wychodzili do pracy, a ja wracałem wcześniej ze szkoły, pozwalałem sobie na korzystanie z możliwości i spędzania czasu w domu nago.

Również w relacjach z kobietami czułem ogromne zgłoszenie, nie wiedząc, jak się zachowywać gdy ten nie dotykały lub zdejmowały ze mnie ubranie. Wstydziłem się czy nie uznają mnie za zboczeńca, albo nie ocenią mojej budowy ciała, a w tym mojego przyrodzenia.

Do Niemiec wyjechałem w wieku 26 lat, a tam poznawałem wielu przemiłych ludzi, którzy okazywali się być na naturystami. Wielokrotnie zapraszali mnie do saun, na baseny, na wyjazdy, wakacje czy plażę. Zawsze odmawiałem, obawiałem się, jak sobie poradzę w takiej sytuacji. Czułem się speszony i uciekałem od wszelakiej nagości w miejscach publicznych. Wszystko się zmieniło Pewnej feralnej nocy.

Otrzymuj nowe treści od razu po publikacji!

Więcej zdjęć od:

Dołączając do newslettera wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych w Polityce prywatności.

Wracałem do domu z wyjazdu służbowego gdy zaskoczył mnie deszcz. Nie wiedząc gdzie się znajduje, uznałem że opuszczę samochód i przejdę się na molo. Parasol nie dawał rady, a ja cały byłem przemoczony, że rozbiorę się, skorzystam z okazji skoro i tak było gorąco jak na taką ulewę.

Woda w morzu była zimna i to mi się podobało, bo mój pindol stał się mały, skóra zaczęła przyjemnie drętwieć, a sutki starczać. Podobało mi się to ponieważ dosyć, że morze obmywało moją skórę, to na dodatek deszcz spływał po klacie. Od tamtej pory postanowiłem chętnie i korzystać z plaż nudystów.

Dziś nie Wstydzę się swojego ciała i chętnie je pokazuje nie tylko w miejscach publicznych, ale również w Internecie. Cieszę się, że inni mężczyźni idą moim śladem i również akceptują siebie coraz bardziej.

Fantastyczne jest uczucie, że męskie grono Coraz chętniej rozmawia o swojej nagości i potrzebach, otwierając się na różne możliwości doświadczania swojej seksualności, potrafiąc przy tym odróżniać momenty kiedy można się podniecać, a kiedy do tego sytuacje są idealne, a kiedy należy powstrzymywać swój pociąg seksualny.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top