Pierwszy raz na plaży nudystów

Pamiętam, jak od lat przymierzałem się do odwiedzenia plaży nudystów. Tę, którą sobie upatrzyłem leżała przy strumieniu rzeki, wśród wysokich zarośli. Zwykle dojeżdżałem wszędzie samochodem, ale tym razem uznałem, że pojadę rowerem. Nie byłem przekonany, jechałem sam i czułem speszenie na samą myśl. Po ok. 50 minutach byłem na miejscu.

Był wieczór w środku tygodnia, więc obstawiałem, że nie będzie wielu osób. Najbardziej obawiałem się nagich kobiet, bo erekcja w ich obecności, byłaby dla mnie bardziej wstydliwa niż przy mężczyznach. Miałem nadzieję, że kogoś poznam, ale potrzebowałem, aby był to ktoś nienachalny. Po drodze były dwie ścieżki, więc wybrałem tę, którą wydawało mi się, że dotrę bezpośrednio w tę część plaży, gdzie na pewno nie będzie już kobiet.

W zaroślach zabłądziłem w miejsce, gdzie jeden mężczyzna robił loda drugiemu, co nie szczególnie mnie zdziwiło, a wręcz zainteresowało, bo pierwszy raz obcowałem z tym widokiem na żywo. Nic nie mówiąc, udałem się dalej. Zdjąłem wszystko do samych majtek. Postanowiłem ich nie ściągać w obawie, że nie wiedziałbym, co zrobić, gdyby ktoś przyszedł. Tak też się stało, podeszło do mnie dwóch mężczyzn, którzy się przedstawili, tłumacząc, że to część, w której przebywają geje, ponieważ hetero mają swoją miejscówkę. Jeden z nich był całkowicie nagi, więc to był pierwszy raz gdy widziałem męskie genitalia, nie licząc kuzyna i ojca, których widziałem gdy byłem dużo młodszy.

Otrzymuj nowe treści od razu po publikacji!

Więcej zdjęć od:

Dołączając do newslettera wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych w Polityce prywatności.

To było nawet ciekawe oglądać, jak jeden z nich sprawdzał, czy woda jest zimna, zanurzając ciało w rzece. Nie podniecało to mnie, było naturalne i ludzkie. Drugi, który nie zdecydował się wejść do wody, stwierdził, że muszę być pierwszy raz, skoro nie zdjąłem jeszcze wszystkiego. Gdy odchodzili, dodali, że jeśli chcę, mogę przyjść do nich, aby nie siedzieć. Postanowiłem zostać sam, chwilę pobyć w tych majtach, po czym spanikowałem i wróciłem rowerem do domu. Dziś tego żałuję, oni byli uprzejmi i mogli wprowadzić w świat naturyzmu wśród ludzi.

Gdy za drugim razem przyjechałem samochodem, zwaliłem sobie przed wyjściem, aby na miejscu nie prowokował mnie do zabaw, zwłaszcza gdy ktoś by się pojawił. Leżałem błogo, wpatrując się w rzekę i opalając jaja. W kutasa grzało słońce, a ja postanowiłem się zmoczyć. Jakie to było orzeźwiające doświadczenie! Tego dnia tylko ktoś, kto odchodził, spoglądał za siebie w moim kierunku.

Później postanowiłem przejść się w miejsce, gdzie zwykle przebywają mężczyźni hetero. Niby tacy jak ja, lubiący kobiety, ale tak naprawdę w tym miejscu nie to było miejscem rozmów, ani nagość, ani seks. Po prostu zwykłe pogawędki o wszystkim, tyle że bez ubrań. Mimo to nie odważyłem się dołączyć do kobiet i mężczyzn, pozostawiając sam. Zaczekałem, aż odejdą i dopiero wtedy postanowiłem sprawdzić popularną miejscówkę.

Za każdym kolejnym razem nawet nie zwracałem uwagi na to, że jestem nago. Nie potrzebowałem dochodzić, a oswojony z miejscem i ludźmi, normalnie rozmawiałem, nie pesząc się, że ludzie są tutaj nago.

5 thoughts on “Pierwszy raz na plaży nudystów”

  1. Pamiętam jak za młodu pierwszy raz zdjąłem majtki na plaży nudystów i poczułem to ulgę. Na jaką mężczyźnie myślę potrzebujemy się obnażać jakoś dodaje nam to poczucia własnej wartości i sprawia że czujemy się jakby normalnie i lepiej bez ubrań niż w nich. Ciężko to wytłumaczyć dlaczego lepiej spróbować i przekonać się co to za uczucie.

  2. Szkoda ze do nich nie dolaczyles bo posiadanie znajomych ktorzy sa otwarci na nagosc i jeszcze nie sa z tym nachalni to nielatwe zwlaszcza w naszym kraju.

  3. Też chciałbym się wybrać z kimś zaufanym ale nie ma łatwo kogoś takiego znaleźć

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top