O nas

Seksualność posiada każdy człowiek, a związane z nim doznania, wiążą się z szeregiem korzyści.

Doświadczać przyjemności można na wiele sposobów, czyli przez nagość ze sobą w zaciszu mieszkania, natury lub towarzystwa innych osób.

Naturyzm i nudyzm dla wielu kojarzy się z ekshibicjonizmem w złym tego słowa znaczeniu. Na szczęście istnieje wiele ludzi kochających swoje ciało, lubiących doświadczać i czuć to, co ono oferuje.

Dochodzimy.pl to strona dla mężczyzn szukających nowych bodźców pobudzających seksualność. Mówi się, że potrzeby mężczyzn rozumieją tylko mężczyźni, więc wspólnie rozmawiamy o tym, co w naszej męskości jest najważniejsze – penisach.

Nie blokujemy się na pozostałe tematy, których każdy mężczyzna powinien doświadczyć, aby poznawać doznania, które możemy wydobywać ze swojego ciała.

Bez orientacji

Na tej stronie nie ma znaczenia orientacja. Podziwianie nagich ciał i doznań mężczyzn nie definiuje naszych wyborów w relacji z ukochaną osobą.

Dla przyjemności

Mówimy o tym co przyjemne, pokazujemy seksualność dostępną dla każdego mężczyzny.

Inspirujemy się

Poszukujemy
Eksperymentujemy
Doświadczamy

Otrzymuj nowe treści od razu po publikacji!

Więcej zdjęć od:

Dołączając do newslettera wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych w Polityce prywatności.

Społeczność

kolowskiBRO

Swoje ciało zaczął odkrywać jako chłopiec, a jako pełnoletni mężczyzna postanowił sprawdzać naturyzm, metody doświadczania orgazmu, włączając się w dyskusję z innymi mężczyznami.

Adamoka

Pierwszy raz sięgnął po sondy gdy zobaczył ten fetysz w filmach BDSM. Od dłuższego czasu szukał czegoś nowego, co mogłoby urozmaicić jego czas wolny i odstresować po pracy.

Bigmilk

Masturbację odkrył jako nastolatek i zafascynowany najprzeróżniejszymi technikami oddaje się im od lat. Twierdzi, że najlepszym co go spotkało było nauczenie tych technik żonę.

BorysHerion

Dla Borysa temat nagości był zaskoczeniem gdy wyjechał do Niemiec za pracą. Wracając z delegacji, odwiedził plażę i od tamtej pory chętnie odwiedza miejsca dla nudystów i naturystów.

Tigerman

Piotr zaczął odkrywać swoje potrzeby i preferencje po 25 roku życia. Swoimi eksperymentami dzielił się w sieci, aż trafił na naszą stronę i dołączył w szeregi społeczności.

GwidoSolo

Najmłodszy członek naszej społeczności. Gdy dołączał do nas w 2020 roku miał 21 lat. Uważa, że wymiana doświadczeń to podstawa bycia człowiekiem. Stąd jego rankingi na stronie.

Scroll to Top