Naturyzm i Męska przyjaźń – To może iść ze sobą w parze!

Początek tej historii sięga 2018 roku – wtedy spontanicznie sporządziłem sobie listę rzeczy, które chciałbym spełnić w kwestiach seksualnych. I właśnie na tej liście jedną z pozycji był – naturyzm.

Ten pierwszy raz

Próbowałem kilka razy ale nie miałem odwagi, aż w końcu nadszedł ten dzień – zebrałem się w sobie i postanowiłem że to zrobię…

Poszedłem do parku, znalazłem miejsce, upewniłem się, że nie ma w pobliżu nikogo i… tadam! Na początku zrzuciłem z siebie koszulkę i cyknąłem sobie parę fotek. Uczucie lekkiego wiaterku na swoim półnagim ciele wywołał we mnie małe podniecenie.

Otrzymuj nowe treści od razu po publikacji!

Więcej zdjęć od:

Dołączając do newslettera wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych w Polityce prywatności.

Rozejrzawszy się czy nikt nie idzie, powoli odpinałem pasek ze spodni, rozpinałem guzik i rozporek, aż po chwili spuściłem spodnie na dół. Podniecenie poszło niesamowicie w górę, wraz z mały dreszczykiem adrenaliny i strachu.

Później usiadłem wygodnie na trawie i zacząłem się zabawiać swoim penisem. Nagle wystraszył mnie hałasujący ptak i przeżyłem coś niespotykanego i dziwnego – przeżyłem jednocześnie atak strachu i orgazm! Normalnie człowiek jak się wystraszy czegoś to podskakuje, a ja po prostu wystrzeliłem spermą!

Po wszystkim ubrałem się i poszedłem do domu bardzo zadowolony. To doświadczenie było pierwszym, w którym poczułem całkowitą wolność, wyzwolenie cielesne i seksualne.

Odhaczyłem to na swojej liście.

Niespodziewana przygoda

Od tego wydarzenia minęło trochę czasu – jest rok 2020 – mamy pandemię i niestety ale wszystkie spotkania towarzyskie i seksualne poszły w diabły. Tego pamiętnego dnia wyszedłem z psem na spacer do lasu. Szedłem sobie alejką przez las i nagle zobaczyłem przed sobą nagiego mężczyznę.

Miał na sobie tylko plecak i bezczelnie z siurkiem na wierzchu wędrował sobie ścieżką leśną. Nie wiem co we mnie wstąpiło ale zaczepiłem tego faceta. Zacząłem mu opowiadać, że też bym tak chciał ale się tego boję, nie wiem jak to będzie wyglądać.

On wtedy wypowiedział jedno zdanie „przestań gadać tylko po prostu się rozbierz”, więc po chwili byłem już bez ubrań! Nie umiem tego opisać ale to było jedno z najlepszych przygód jakie doznałem w życiu – po raz kolejny poczułem wolność. Powiew wiatru na skórze, uczucie wolności – to było to!

W przypływie tych emocji nie zwróciłem nawet uwagi na to, że mój kutas stał się nabrzmiały. Zorientowałem się dopiero w momencie, w którym mój towarzysz zaczął się gapić na moje krocze. Koniec naszego spotkania przypieczętowaliśmy wspólną masturbacją wśród leśnych drzew.

Narodziny przyjaźni

I tak co jakiś czas chodziłem na spacery z psem do lasu i tam ściągałem z siebie ubranie. Piesze, nagie i samotne wędrówki były poniekąd trochę lekiem na moje frustracje związane z pandemią.

Czułem wolność, czułem wyzwolenie a jednak czegoś mi brakowało? No właśnie czego? Nie widziałem tego dopóki znowu nie spotkałem tego mężczyzny! I to było to – brakowało mi kompana, z którym mógłbym przeżywać te chwile.

Od tamtej pory, mocno się zaprzyjaźniłem z panem, który wyzwolił we mnie nutkę naturyzmu. Spotykamy się od czasu do czasu i wspólnie pielęgnujemy ten piękny stan. Odwiedziliśmy razem dużo pięknych miejsc – plaże naturystyczne, okoliczne lasy, opuszczone budynki, jakieś zabawy nad wodą. Wszystko dokumentujemy za pomocą zdjęć – zostaje to naszą bardzo miła i osobistą pamiątką.

Dzielenie się tą samą „pasją”

Bardzo lubię nasze wspólne wypady naturystyczne z kilku powodów:

  • Poczucie braterskiej czy wręcz męskiej przyjaźni – nie ma nic piękniejszego niż towarzystwo nagiego mężczyzny
  • Poczucie wolności i wyzwolenia cielesnego – celebrowanie tej ulotnej chwilii
  • Spełnienie seksualne – wspólne oraz wzajemne walenie konia w plenerze jest dla mnie za każdym razem, równie mocnym przeżyciem seksualnym
  • Dokumentacja zdjęciowa – mogę się później pochwalić tym innym ludziom, którzy chcą lub przeżywają takie same stany i emocje.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top