Mężczyzn łączy masturbacja

Mężczyźni tego potrzebują

Mężczyźni kochają się masturbować, może nawet bardziej niż kogoś  innego. Ubóstwiamy swojego penisa, więc nic dziwnego, że jesteśmy tak przywiązani do tego małego szczęścia, które mamy między nogami. Jako chłopcy wymyślamy mu  imiona, bawimy się nim i poznajemy swoje ciało, zaczynając właśnie od tej sfery.

Jako dorośli mężczyźni czerpiemy satysfakcję i korzystamy z szansy na rozładowanie stresu i napięcia. Chociaż na chwilę zapominamy o naszych męskich problemach. Kochamy czuć wytrysk przeszywający nas i orgazmy, które niestety trwają zbyt krótko. Dlaczego więc wstydzimy się o tym mówić, wymieniać się doświadczeniami z innymi mężczyznami oraz uczyć się doświadczania więcej z tego, co oferuje nasze ciało?

Naszej przyjemności towarzyszy zaskoczenie, nieprzytomny wzrok lub wywalenie języka na brodę z powodu nadchodzącej rozkoszy, która przetnie nas na wpół. Może wydawać się to dziwne, ale czujemy jakby nasze penisy nam mówiły, że są wdzięczne temu dotykowi. Każde otarcie napletka, to przyjemny ból, którego każdy mężczyzna potrzebuje, aby wytrwać do przyjemności, która należy się każdemu z nas.

Otrzymuj nowe treści od razu po publikacji!

Więcej zdjęć od:

Dołączając do newslettera wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych w Polityce prywatności.

Kiedy ostatnio poszedłeś na całość?

To, że się masturbujesz, nie jest tajemnicą, ale kiedy ostatnio zrobiłeś coś szalonego? Kiedy ostatnio zmasakrowane sobie napletek przeżywając niewyobrażalną przyjemność? W co nietypowego wsadziłeś  swojego penisa, żeby czuć zażenowanie po zakończeniu przyjemności i kiedy to było?

Spójrz na tych mężczyzn z zazdrością i zastanów się kiedy ostatnio taką minę jak oni? Skoro oni mogą czuć tak niewyobrażalną przyjemność, też możesz i powinieneś! Potrzebujesz odskoczni, zrobienia czegoś, co sprawi, że odprężysz się na kilka długich minut.

Znaczna część mężczyzny na tych zdjęciach jest uzależniona od walenia konia. Batorzą się bez znaczenia na pory dnia, a nawet miejsce. Zaspokajają kutasy w przerwie w pracy, zatrzymują się na uboczu w drodze do domu i jeszcze poprawiają po powrocie, gdy nikt nie widzi.

Jak masturbacja wpływa na mężczyzn

Dotykanie siebie nikogo nie krzywdzi, a wręcz wpływa na to, w jaki sposób podchodzisz do otoczenia. Dlatego wyluzowany i odprężony, powinieneś lepiej traktować ludzi i z większą akceptacją podchodzić do tego, czego nie rozumiesz.

Korzystaj z dostępnych zabawek i nie wstydź się ich zamawiać. Przerywaj orgazmy podczas jednej masturbacji i sprawdzaj granice swoich przyjemności, na które pozwoli Twoje ciało. Jeśli odruchowo odrywasz dłoni od kutasa po orgazmie, musisz zadbać, aby ten gest się nie powtarzał. Ocieraj główkę penisa nawet po wytrysku, aby przedłużać swoją przyjemność.

Jesteśmy mężczyznami i łączy nas to samo doznanie, które oferuje orgazm. Nie wstydźmy się tego i otwarcie o tym rozmawiajmy.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top