Masturbatory flashlight (recenzja)

Wsadzenie chuja w różne rzeczy, to czynność, którą każdy mężczyzna powinien lubić i często praktykować. To nasz męski obowiązek i potrzeba, której nie powinniśmy ignorować. Doskonale to rozumiemy, dlatego nasza społeczność testuje różne zabawki na własnych maszynach.

Po masturbatory pierwszy raz sięgnąłem, gdy miałem 17 lat. Pamiętam, gdy pierwszy raz wkładałem siusiaka w gumową zabawkę i przeszedł mnie po ciele dreszcz przyjemnego bólu. Rzadko osiągam tak przyjemny orgazm, jak wtedy, gdy byłem dzieckiem, więc to miłe zaskoczenie, że zabawki wciąż potrafią dawać mi przyjemność taką, jak wiele lat temu.

Masturbatory – jak używać?

Zwykłe walenie konia dłonią oferuje nam wyczucie granic i tego, co nam się podoba. Łatwo też się ograniczać kontrolując tarcie i sposób trzymania fujary w dłoni. Masturbatory mają swoją fakturę i gdy już ocierają główkę kutasa, nie mamy zbyt wiele do powiedzenia. Instynktownie nie chcemy przerywać przyjemności, więc uciekając od pieszczot napletka i wijac się w każdym kierunku, jednocześnie łatwo jest wpaść w trans, który najczęściej trudno przerwać.

Otrzymuj nowe treści od razu po publikacji!

Więcej zdjęć od:

Dołączając do newslettera wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych w Polityce prywatności.

Aby to poczuć musisz być silnym i skoncentrowanym na jednej czynności. Przesuwanie zabawki w górę i w dół po nadplatku i zaciskanie na niej dłoni, to najlepsze, co możesz dla siebie zrobić i swojego koguta. Może to Ciebie w pewien sposób łaskotać lub odruchowo narzucać zabranie zabawki z penisa, ale nie ulegaj. Dlatego dobrze wtedy mieć kogoś, kto Cię zwiąże i będzie to robić za Ciebie.

Ja sugeruję jednak wystawić język na brodę, wygiąć się w pół i nie pozwalać na przejmowanie kontroli podświadomości, która będzie zabraniać Ci kontynuować zabawę. Jedynie Twój instynkt powinien całkowicie tobą rządzić. Nawet tuż przed orgazmem, gdy zwalniasz tempo, warto na to nie pozwolić, a nawet przyśpieszyć do momentu, gdy ostatnia kropla spermy z kutasa się nie uleje.

Czym jest masturbator flashlight?

Masturbator Flashlight, to najczęściej gumowa zabawka, która w zależności od wybranej strony oferuje inne doznania. Ta gładka strona, jest mniej prowokująca i drażniąca fiuta. Na rynku jest wiele masturbatorów z różnymi fakturami oferującym różne rodzaj prowokowania.

Ten, którym zabawiam się dzisiaj dla Ciebie, jest rewelacyjny, dlatego że ma paski w poprzek i kropki u góry. Dzięki temu zabawka jest tak przyjemna. Jeżdżąc po napletku, bardziej prowokuje, przez co nie sposób się od oderwać od tego uczucia.

Na co uważać przy używaniu masturbatora?

Tego typu zabawki rozciągają się, więc dopasują się do każdego męskiego bydlaka między nogami. Trzeba uważać na podrażnienia i otarcia, dlatego zaleca się stosowanie lubrykantów. Jeśli nawet z Twojego fiuta leje się dużo ejakulatu, należy nawilżać pałę przeznaczonymi do tego produktami.

Nie zalecam swojego podejścia, ale osobiście rzadko stosuję do zabawek nawilżacze, ponieważ lubię ostrą jazdę na ręcznym. Ten masturbator, który widzisz na zdjęciach, po dłuższej chwili tarcia praktycznie się nagrzał albo dostarczyłem mojemu małemu przyjacielowi takie zaskoczenie, że wysłał mi sygnał, jakby było mu gorąco. Tego nie wiem, ale doznanie było zaskoczeniem i nie bywało niespodzianką po założeniu nowej męskiej zabawki na sprzęt.

Masturbatory – czy warto kupić?

Jak widzisz po włożeniu siurka do zabawki, zaczęło mu być tam przyjemnie i dobrze. Czułem jego wdzięczność, za nowy prezent bez okazji. Będąc poważnym, powiem Ci, że to jest najlepsze, co możesz dla siebie zrobić. Masturbacja to czynność, której potrzebuje każdy zdrowy mężczyzna, bez znaczenia ma wiek.

Polecam kupić i korzystać z kilku zabawek na przemian. Moje masturbatory mówiąc najprościej, zajeździłem jeden po drugim. Obchodzę się ze swoim kutasem nie delikatnie, przez co często przebijam napletkiem większość gumowych zabawek, w które wkładam fiuta. Może to sygnał, aby nie kupować tych z jednym otworem, a posiadającym dziurę z dwóch stron?

Musisz opróżniać swoje ciało z białej i gęstej spermy, tak często jak tego potrzebujesz. Życie jest za krótkie, żeby ograniczać się tylko do dłoni czy kobiety, dlatego korzystaj z zabawek i gadżetów, które dostępne są na rynku.

Nazwa produktu: 9cm przezroczysty mężczyzna Masturbator sztuczna pochwa

Polecany sklep: AlieExpress

Link do produktu: https://pl.aliexpress.com/item/1005004073503142.html

Ocena: 7,4/10

To nie jest płatna współpraca, recenzja napisana po samodzielnym zakupie.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top