Manifest Mężczyzny – panowie, pamiętajcie!

Definicje męskości ulegają zmianom, istnieje potrzeba zdefiniowania nowego spojrzenia na bycie mężczyzną, więc nie sposób ulec nowym oczekiwaniom. Tak naprawdę nie musimy im sprostać, bo męskość jest w nas zakorzeniona i nie potrzebuje nowego definiowania.

Manifest Mężczyzny to manifestacja myśli, wartości i zasad, które kształtują to, kim jesteśmy i jak się identyfikujemy jako mężczyźni. Przygotujcie się na głęboką refleksję i inspirujące spojrzenie na esencję męskości.

Manifest Mężczyzny

Jesteś mężczyzną, ale w głębi Ciebie jest chłopiec, którym kieruje niemożliwy do poskromienia instynkt. To dlatego pragniesz spocić się na siłowni, chcesz udowadniać innym, że jesteś w stanie rozwiązać każdy problem i czujesz nieodparte potrzeby seksualne.

Działasz na pełnych obrotach w pracy, próbujesz pojąć zachowania i decyzje ludzi dookoła siebie. Masz często mętlik w głowie, a natłok spraw dobija z każdym kolejnym wymysłem świata względem mężczyzn.

Gdy wyciągasz kutasa ze spodni, czujesz przypływ męskości, szacunek do samego siebie i masz poczucie, że to chwila dla Ciebie. Rozumiesz to tylko Ty, żadna kobieta nie spojrzy na niego tak samo, jak Ty sam. Masz ochotę do niego mówić, dotykać, a nawet czasem go męsko uderzyć o dłoń.

Jako mężczyzna masz obowiązek względem swojego ciała zaspokajać ten instynkt. Wracasz sfrustrowany z pracy, rodzina Cię nie rozumie, nie daje oparcia lub czekają Cię kolejne obowiązki. Rozładowuj napięcie, dotykaj i zaspokajaj to żądne seksu bydle, które cały dzień kryje się za rozporkiem.

Pozwól mu się ulać ejakulatem i rozetrzyj ten wyciek po napletku swojego fiuta, nie zważając na to, czy boli, czy nie, pocieraj, trzyj i masuj. Wal sobie bez opamiętania nawet gdy dojdziesz, a gęsta biała sperma będzie, zasycha na Twoim brzuchu lub klacie.

Bądź mężczyzną, czerp przyjemność ze swojego ciała i z dumą przeżywaj to, co każdy mężczyzna po ciężkim dniu.

Otrzymuj nowe treści od razu po publikacji!

Więcej zdjęć od:

Dołączając do newslettera wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych w Polityce prywatności.

Nasza Społeczność

Czego oczekuje się od mężczyzn?

Oczekuje się, że dzisiejszy mężczyzna będzie wielowymiarową jednostką, zdolną do adaptacji w szybko zmieniającym się społeczeństwie. Oczekiwania wobec mężczyzn ewoluują wraz z postępem społecznym i kulturowym. Równość płci nie jest możliwa, bo mamy genetyczne uwarunkowania, gdzie w niektórych przypadkach nie sprostają mężczyźni, a w innych kobiety.

Obecny świat nie rozumie również męskiego punktu widzenia, potrzeb i zachowań. Nic więc dziwnego, że niektórzy mężczyźni nie wyrażają swoich uczuć czy myśli.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top