Lekcja męskości na całe życie

Byłem wychowywany w katolickiej rodzinie, gdzie wszelkie grzechy były regularnie przypominane. Nie oglądałem pornografii i brzydziłem się żartami na tle seksualnym. Powtarzałem sobie, że jak seks to po ślubie. Masturbacji nie próbowałem nawet gdy skończyłem 18 lat.

Nie spożywałem też alkoholu, a o używkach nie wspominając. Cierpliwie znosiłem męskie żarty i teksty na temat orgazmów, które przewijały się przez praktycznie każde spotkanie. Lubiłem ich, bo byli zabawni, ale do momentu gdy padały żarty z kobiet i ich genitaliów.

Wszystko się zmieniło gdy do grupy dołączył Piotrek. Facet zdziwił się gdy poznał moje podejście. Wielokrotnie próbował mnie przekonywać, ale bezskutecznie. Gdy miałem 23 lata pojechaliśmy pod namioty i oczywiście nie brakowało tekstów o penisach. Poszedłem więc na pomost oglądać zachodzące słońce wpadające w wodę. Wtedy Piotr pijany usiadł obok mnie i długo rozmawialiśmy o polityce, religii i innych tematach.

Otrzymuj nowe treści od razu po publikacji!

Więcej zdjęć od:

Dołączając do newslettera wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych w Polityce prywatności.

Nagle zapytał, dlaczego poszedłem, więc wymownie na niego spojrzałem. Nie załapał, więc pękłem, wyrzucając mu całą frustrację związaną z damsko-męskimi tematami. Wyraziłem, jak miałem dość tych tekstów, a na domiar złego w pracy nie idzie, w domu matka chora, a ojciec pije. Wyraziłem, jak mam dość swojego mieszkania, które cały czas wymaga napraw, kosztów samochodu i pieprzonych wydatków, którym nie pomaga sytuacja w kraju. Wstałem i wściekły oddaliłem się do wynajętego domu, aby się odlać.

Gdy korzystałem z łazienki, bez pukania wszedł Piotr, który zalany w trupa mamrotał coś o tym, że mnie rozumie. I wtedy powiedział coś, co zmieniło wszystko.

Stary, rozumiem, że pilnujesz tego, co dla ciebie ważne, ale nawet nie wiesz, jak wiele tracisz. Sypiałem z kobietami, mężczyznami a siłę orgazmu poznałem gdy miałem 4 lata – wtedy mdliło mnie, gdy tego słuchałem, ale Piotr, widząc, że chcę wyjść, zablokował drzwi swoim ciałem.

– Faceci nie masturbują się, aby cokolwiek udowadniać innym, robią to, aby się odprężyć, wyładować całe napięcie dosłownie! Z orgazmem czuje się, jakby cały stres kumulował się w nabrzmiałych jajach i wytryskiwał razem ze spermą. Nie jesteś w związku, masz do chuja problemów i jesteś mężczyzną, który nigdy nie doświadczył orgazmu. To tak jakbyś czuł migrenę, ale nie chciał brać tabletki, bo nigdy nie leczyłeś się lekami. Masz tutaj drinka i wyluzuj w końcu! – będąc w szoku, wypiłem, a chwilę później Piotr klęczał przede mną, ssąc mi kutasa.

Kutas sztywno wbijał się Piotrowi w gardło, niesamowite uczucia rozchodziły się po całym ciele, aż ugięły mi się nogi. Piotr posadził mnie na podłodze, rozłożył szeroko nogi i połykał mi chuja, jakby wpadł w jakiś trans. Po chwili zacząłem być bardziej pobudzony, a on wyjął kutasa z ust. Wystrzeliłem mu na t-shirt i chwilę później się rozpłakałem.

Pijany Piotr stwierdził, że tego było mi trzeba, a ja poszedłem do swojego pokoju i do późnych godzin nie mogłem zasnąć, przeżywając to, co mnie spotkało. Rano obudził mnie Piotr, nalegając, abym z nim poszedł. Wszyscy jeszcze spali, zabrał mnie na drugą stronę jeziora, całą drogę nie odzywając się.

Zaczął się tłumaczyć, że nie jest gejem, że to, co zaszło, jest dla niego niedopuszczalne i że przeprasza. Był gotowy uklęknąć i mnie przepraszać. Zrobiło mi się go żal, więc aby go pocieszyć, zacząłem wymyślać, że nie było tak źle, że doceniam to, co zrobił, chociaż nie wiedziałem, czy to było dobre i w ogóle nie wiedziałem, co mam myśleć. Usiedliśmy na brzegu i rozmawialiśmy dość długo. Po chwili Piotr przyznał, że lubi rozbierać się w miejscach takich jak to i opalać się nago, twierdząc, że w sumie mu tego brakuje. Nie wiem czemu, ale żeby być konsekwentnym, powiedziałem, że nic nie stoi na przeszkodzie. Rozebraliśmy się i rozmawialiśmy nago, podziwiając piękno natury. Z Piotrem widujemy się do dziś w gronie przyjaciół, którzy o niczym po dziś dzień nie wiedzą, ale więcej nic między nami nie zaszło.

Ja masturbuję się regularnie, nawet kilka razy w tygodniu i przyznaję, że Piotr miał rację.

2 thoughts on “Lekcja męskości na całe życie”

  1. Tyle lat się nie dotykał? Nie jestem w stanie w to uwierzyć, ja walę w chełm od 8 roku życia i przez całe życie może zdarzyło mi się maksymalnie tydzień nie dojść.

  2. Ja wierzę że gość mógł chorobliwie unikać seksualności zwłaszcza jeśli rodzina od dziecka wmawiała religijne grzechy za które czekałaby go kara. Sam znam typa który żył w podobnej rodzinie i nawet różaniec trzymał na szkolnej ławce

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top