Kiedy kobiety lubią nagość?

Mężczyzn zastanawia, czy kobiety lubią się obnażać. Dla wielu z nas nasze ciało jest czymś co niezwykle chronimy. Wynika to z kilku powodów, jak na przykład nie stwarzanie okoliczności, w których ktokolwiek mógłby nas oceniać z punktu widzenia tego, jak wyglądamy, a nie co sobą reprezentujemy.

Kobiety zdecydowanie częściej spotyka przemoc słowna jak i fizyczna. Mężczyźni są zbyt chamscy w stosunkach do kobiet, co buduje ogromny dystans i lęk przed kontaktami z mężczyznami. Z tego też powodu w obawie przed wścibskimi oczami napalonych zboczeńców, unikamy rozbierania się.

W zależności od regionu i kultury podejście do nagości jest różne ale jeżeli chodzi o Polki, są niechętnie rozbierać się nawet przed sobą. Temat dotykania się masturbacji i obcowania ze sobą z punktu widzenia kobiet jest zarezerwowany głównie dla mężczyzn. Kobiety często po masturbacji czują wyrzuty sumienia i próbują to sobie tłumaczyć na różne sposoby, ale i tak ciężko im porzucić poczucie, jakby zrobiły coś złego.

Otrzymuj nowe treści od razu po publikacji!

Więcej zdjęć od:

Dołączając do newslettera wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych w Polityce prywatności.

Nagość oczami kobiet

Na szczęście się to zmienia i wiele kobiet przestaje odmawiać sobie tego, co się nam należy. Obcowanie z własnym ciałem to przyjemność którą powinien praktykować każdy bez znaczenia na płeć i orientację seksualną. Oczywiście wszystko w granicach rozsądku aby nie zatracić granicy pomiędzy tym co sprawia przyjemność, a jest niezdrowe.

I tutaj kolejna pułapka w której kobiety wmawiają sobie że zbyt częste dotykanie się może uzależnić. Owszem jest ryzyko uzależnienia się od masturbacji ale kilka razy w miesiącu, to nie jest wcale tak dużo.

Mężczyźni masturbują się dla rozrywki wykorzystania czasu wolnego czyli z nudy I dla odreagowania stresu. Ze swoim penisem są też bardzo zżyci, a zaspokajanie go traktują jako swego rodzaju relację z genitaliami.

Nie ma w tym nic złego ponieważ relacja z własnym ciałem jest ważna w życiu każdego człowieka. Dlatego wszystkim kobietom Chciałabym powiedzieć żebyście się nie wstydziły swojego ciała i nie uciekały od myśli w których mogłybyście zrobić dla siebie coś przyjemnego takiego jak chociażby udanie się dla plaża naturystów i cieszenie się tym czasem.

Stworzenie odpowiedniej atmosfery

Ja swój lęk przed plażą na turystów Pokonałam dzięki mojemu przyjacielowi który rozdziewiczył mnie jeszcze w podstawówce. To mój anioł stróż który podobnie jak ja podobnie spotykasz się z różnymi osobami. Oczywiście oboje dbamy o nasze zdrowie, więc tutaj od razu uprzedzam że podchodzimy do tego dojrzale, ale nie zapominając o naszych potrzebach.

Chociaż często to właśnie on towarzyszy mi podczas naszych wspólnych nagich chwil na plażach i w saunach, nie zapominam zabierać ze sobą gazu pieprzowego, który jest pod ręką w jednym miejscu, nawet jeżeli mam nieporządek w torebce.

Nie próbuję być miła do osób, które mnie nachodzą, ponieważ mężczyźni odbierają to jako przyjmowanie złotów. Dlatego od razu informuję, że nie chcę z nim rozmawiać, a jeśli się nie stosuje, bez ostrzeżenia używam mojej ochrony, którą jest wspomniany gaz pieprzowy.

Kobiety chętnie się rozbierają i jak każdy człowiek są ciekawe, co może się wydarzyć. Wszyscy chcemy bez znaczenia na płeć i orientację wiedzieć i poczuć na własnej skórze, jak to jest doświadczać różnych emocji, które są dla nas nowe. Chcemy przeżywać fascynujący seks z nieznajomymi lub rozbierać się w najróżniejszych miejscach i sytuacjach.

W porównaniu do mężczyzn potrzebujemy poczucia bezpieczeństwa i odpowiedniej atmosfery, w której poczujemy, że nie jesteśmy jedyne i ktoś nam towarzyszy w tym nowym doświadczeniu.

Dlatego zdecydowałam się od początku na zaufanie i próbowanie nowych rzeczy z przyjacielem z lat szkolnych.

Zazdrość dla mężczyzn

Nie zazdroszczę mężczyznom, że swobodnie rozbierają się w miejscach do tego wyznaczonych. Tym bardziej nie wstydzę się, jak mężczyźni chwalić swoimi seksualnymi podbojami oraz doświadczeniami.

Jstem w pełni ukształtowaną kobietą która zna swoje potrzeby i potrafi zaspokajać swoje ciało. Lubię swoje zabawki erotyczne, mam własne fetysze i grono zaufanych mężczyzn, z którymi współżyje. Jestem kobietą i mam prawo przeżywać orgazmy, których nikt nie ma prawa krytykować.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top