Jockstrap – czy to seksowne?

Pomysł zakupu bielizny typu jockstrap pojawił się w mojej głowie gdy a mieszkałem sam i moja seksualność zaczęła wymagać ode mnie poszerzania ciekawości związanej z tym co może mi zaoferować moje własne ciało.

Nie ukrywam, że podobam się sobie i lubię patrzeć zwłaszcza na moje krocze. Czasem zwykłe bodźce nie wystarczają, dlatego jako mężczyzna potrzebuje urozmaicać czas ze sobą, kupując nowe gadżety. Jednym z nich jest bielizna.

Seksowna bielizna męska – nie dla każdego!

Męska bielizna jest seksowna, ale nie zawsze warto ją kupować. Z jednej strony każdy ma inny gust ale jeśli lubisz dostarczać sobie nowych atrakcji. Męska bielizna i akcesoria na ciało jak np. szelki, nie wahaj się sobie kupić. Zobacz, jak prezentują się na ciele!

Otrzymuj nowe treści od razu po publikacji!

Więcej zdjęć od:

Dołączając do newslettera wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych w Polityce prywatności.

Jak jockstrap prezentuje się na mężczyźnie?

Zobaczyłem te jockstrapy na tyłku i jajach mojego ulubionego batora, którego oglądam od lat i inspiruję się od niego podejściem do masturbacji.

Jockstrap odkrywa cały męski tyłek, a sakiewka skupia wzrok na najważniejszym sprzęcie każdego mężczyzny. Główną uwagę skupiają sznurki, które sugerują, że po rozwiązaniu więzów, ukaże się coś, z czego każdy mężczyzna jest dumny.

Tylko należy pamiętać, aby wybrać odpowiedni rozmiar.

Nazwa produktu: CLEVER-MENMODE seksowne stringi mężczyźni Jockstrap bielizna sznurowanie

Polecany sklep: AllieExpress

Link do produktu: https://pl.aliexpress.com/item/1005005418207170.html

Ocena: 7,8/10

To nie jest płatna współpraca, recenzja napisana po samodzielnym zakupie.

1 thought on “Jockstrap – czy to seksowne?”

  1. Rozbierz się i pokaż więcej proszę jestem taka napalona że chcę trzepać sobie łechtaczkę myśląc i patrząc na twojego kutasa

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top