Jak doprowadzić kobietę do wytrysku

Kobiecy wytrysk, znany również jako ejakulacja żeńska, to proces, podczas którego kobieta wydziela płyn z gruczołów Skenego lub gruczołów Bartholina znajdujących się w okolicach pochwy i cewki moczowej. To zjawisko jest czasami nazywane „squirtingiem”.

Płyn ejakulacyjny wydzielany podczas kobiecego wytrysku może różnić się składem chemicznym od naturalnych wydzielin pochodzących z pochwy. Często jest przeźroczysty lub mleczny, a jego objętość może być różna u różnych kobiet. Ejakulat jest często wydalany podczas lub przed orgazmem, ale nie zawsze i nie u każdej kobiety.

Istnieje wiele teorii na temat pochodzenia płynu wydalającego się podczas ejakulacji u kobiet. Niektórzy uważają, że płyn może pochodzić z gruczołów Skenego, inna teoria sugeruje, że może to być mieszanka moczu z płynem wydzielanym przez gruczoły Skenego. Wciąż jednak brakuje pełnego zrozumienia tego zjawiska, a badania nad kobiecym wytryskiem nadal trwają.

Otrzymuj nowe treści od razu po publikacji!

Więcej zdjęć od:

Dołączając do newslettera wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych w Polityce prywatności.

Czym jest kobiecy wytrysk?

Dla niektórych kobiet ejakulacja żeńska może być doświadczeniem związanych z intensywnością orgazmu lub stanem pełniejszego wyzwolenia seksualnego. Dla innych może być to zjawisko, które występuje sporadycznie lub wcale.

Warto podkreślić, że ten proces jest bardzo indywidualny i nie jest niezawodnym wskaźnikiem przyjemności seksualnej u kobiet ani częstotliwości doznawania orgazmu.

Jak doprowadzić kobietę do wytrysku?

  • Upewnij się, że oboje partnerzy czują się bezpiecznie, komfortowo. Intymność zaczyna się od dobrej komunikacji i poczucia bezpieczeństwa. Różni ludzie osiągają te uczucia na różne sposoby. Zanim zaczniesz obsesyjnie osiągać orgazm, upewnij się, że wiesz, jakie są potrzeby i standardy kobiety, jeśli chodzi o intymność. Poświęć chwilę zanim wejdziesz do pochwy! Przed włożeniem palca lub zabawki należy ogrzać pochwę. Nie spiesz się i ciesz się przebudzeniem..
  • Znalezienie punktu G Często opisuje się go jako uniesiony, ale gąbczasty i znajdujący się około dwóch cali nad przednią ścianą kanału pochwy. Po znalezieniu nacisk stosowany do stymulacji punktu G powinien zaczynać się od lekkiego i delikatnego. Jeśli stymulacja jest zbyt nieprzyjemna lub zbyt bolesna, użyj palców lub zabawek specjalnie stworzonych dla punktu G.
  • Zacznij odkrywać ruchy, aby dowiedzieć się, w czym czujesz się najlepiej. Czasami pomocne może być przechylenie miednicy do przodu lub do tyłu, aby znaleźć odpowiedni kąt, jednocześnie stymulując punkt G ruchami okrężnymi w górę i w dół lub na boki. Oddychaj głęboko i wydawaj dźwięki, ale jeśli ona uzna, że to ją dekoncentruje, przestań. Praktyki oparte na oddechu i dźwięku pomagają ludziom przepracować i uwolnić szkodliwe emocje, które w przeciwnym razie uniemożliwiałyby im odczuwanie przyjemności.
  • Stymuluj łechtaczkę w połączeniu z najbardziej pożądanymi partiami ciała. Zwiększony dopływ krwi do narządów płciowych na skutek zwiększonego pobudzenia oznacza obrzęk zewnętrznych narządów płciowych i pochwy, co oznacza dużo więcej wody dla gąbki cewki moczowej. Tak, jest bardziej prawdopodobne, że doświadczysz fascynującego, nieuchwytnego i wyjątkowego zjawiska kobiecego wytrysku.
  • Nie spiesz się z dotykiem, jak opisano powyżej, ale co najważniejsze, nie powinno być presji wytrysku lub „pokazania kobiecie, dla której jest to nowe i całkowicie naturalne doświadczenie”. Wyczucie czasu Amrity obejmuje wiele elementów, takich jak jej stan emocjonalny i komfort podczas stymulacji. Jakakolwiek presja, oczekiwanie lub strach przed rozczarowaniem może i najprawdopodobniej uniemożliwi Ci osiągnięcie orgazmu w punkcie G.
  • Teraz, gdy masz już kilka bardzo pomocnych wskazówek, czas rozpocząć szczęśliwą podróż do kobiecego wytrysku!
  • Jedną dłonią wsuwaj dwa palce do pochwy, szczególnie naciskając na górne wejście, a drugą dotykaj, pocieraj i pieść górny fałd skórny, tz. guzik.

Dlaczego kobiety obawiają się swojego wytrysku?

Wiele kobiet uważa damski wytrysk z koniecznością oddania moczu tz. orgazmu Amrity, ale ten płyn to znacznie więcej niż mocz. Źródłem tego płynu nie jest tak naprawdę mocz. Amrita, czyli kobiecy wytrysk, jest przeważnie przezroczystą substancją stymulowaną w okolicy wejściu do pochwy i czułym guziku skórnym przy cewce moczowej.

Gąbka cewki moczowej znajduje się bardzo blisko tylnej części łechtaczki i otacza cewkę moczową, dlatego wiele kobiet odczuwa potrzebę oddania moczu, gdy jest podekscytowana i bliska satysfakcji. Samemu orgazmowi towarzyszy uczucie ekspansji, euforii i emocjonalnej wolności. Dzieje się tak, gdy kobieta czuje się najbardziej komfortowo, wyrażając swoje seksualne pożądanie i przyjemność z całkowitym oddaniem, czyli co tantry uważają za stan poddania się i w przeciwieństwie do orgazmu łechtaczkowego, przeżycie orgazmu Amrity nie polega na kulminacji, a bardziej na delikatnej energii.

Kobiety porównują orgazm do wodospadu miłości, który płynie od serca, przez punkt G i przez uda. Coraz częściej odkrywamy punkt G i wszystko inne, co lubią kobiety. Założę się, że skoro doczytałeś aż dotąd, szukasz wskazówek, jak sprawić, by była to bardzo przyjemna i wyjątkowa okazja. Oto pięć rzeczy, które powinny skierować Cię na właściwą drogę:

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top