Viewing 10 posts - 1 through 10 (of 10 total)
 • Author
  Posts
 • #5077 Reply
  KolowskiBRO
  Keymaster

  Witajcie!

  Stymulacja prostaty to temat, który interesuje wielu z nas. W tym wątku możecie wymieniać się doświadczeniami, pytać o najlepsze zabawki oraz dzielić się wskazówkami, jak osiągnąć najlepsze rezultaty. Czy to masażery prostaty, wibratory czy inne gadżety – zapraszam do rozmowy i dzielenia się swoimi spostrzeżeniami. Każda opinia jest cenna, więc nie krępujcie się pisać!

  #5196 Reply
  Justyna
  Participant

  Szukam prezentu dla chłopaka a to mogłoby go zaskoczyć. Słyszałam o Aneros, więc może to dobry start? Nexus Revo brzmi ciekawie, ale chyba na początek wybiorę coś prostszego. Jakieś inne sugestie?

  #5197 Reply
  ZUZAnudist
  Keymaster

  Polecam zacząć od czegoś prostego, jak masażer prostaty z wibracjami. Aneros jest dobrą marką, mają różne modele na różnym poziomie zaawansowania. Mąż często korzysta, działa na erekcję i wywija go pode mną.

  #5198 Reply
  GwidoSolo
  Participant

  zacząłem od Aneros i bardzo sobie chwalę. Ważne, żeby używać dużo lubrykantu i być zrelaksowanym. Na początku może być trochę dziwnie, ale potem to czysta przyjemność

  #5199 Reply
  Adamoka
  Participant

  Cześć! Słyszałem dużo o stymulacji prostaty i jestem ciekaw, jakie zabawki polecacie do tego celu. Nigdy wcześniej tego nie próbowałem, więc jestem otwarty na wszelkie sugestie. Jakieś rady?

  #5200 Reply
  Bigmilk
  Participant

  Siema, ja korzystam z masażera Nexus Revo. Ma opcję obrotowej głowicy, która stymuluje prostatę w bardzo intensywny sposób. Trochę droższy gadżet, ale naprawdę warto!

  #5201 Reply
  KolowskiBRO
  Keymaster

  Witaj w drużynie też mam Nexus Revo, dobry jest.

  #5202 Reply
  Ania
  Participant

  Cześć! Mój partner używa masażera prostaty od Lelo. Jest trochę droższy, ale ma różne tryby wibracji i jest naprawdę wygodny w użyciu. Plus, łatwo go utrzymać w czystości.

  #5203 Reply
  Adamoka
  Participant

  Polecam wypróbować coś z wibracjami. Masażer Fun Factory Duke podobno jest świetny, ma niby różne tryby i jest bardzo ergonomiczny

  #5204 Reply
  ZUZAnudist
  Keymaster

  Ważne, żeby być cierpliwym i słuchać swojego ciała.

Viewing 10 posts - 1 through 10 (of 10 total)
Reply To: Zabawki do stymulacji prostaty
Your information:
Scroll to Top