Viewing 11 posts - 1 through 11 (of 11 total)
 • Author
  Posts
 • #5075 Reply
  KolowskiBRO
  Keymaster

  Cześć wszystkim!

  Jeśli interesujecie się elektrostymulacją i szukacie odpowiednich zabawek, to jest to wątek dla Was! Tutaj możecie dzielić się swoimi doświadczeniami, pytać o rady i polecać sprzęt, który się sprawdził. Od elektrod, przez specjalistyczne wibratory, po zestawy do zaawansowanej stymulacji – wszystko, co dotyczy elektrostymulacji, znajdziecie właśnie tutaj. Zapraszam do dyskusji i dzielenia się swoimi opiniami!

  #5212 Reply
  GwidoSolo
  Participant

  @kolorskibro podawałeś gdzieś że masz zestaw do elektrostymulacji?????

  #5213 Reply
  KolowskiBRO
  Keymaster

  Tak, lubię doświadczać czegoś nieznanego a to było właśnie czymś nowym. Niby szczypanie z drugiej strony nie. Mam pas na jądra i penisa oraz klamry na sutki.

  #5214 Reply
  GwidoSolo
  Participant

  Ciekawa sprawa chyba zainwestuję w coś takiego, drogie było??

  #5215 Reply
  KolowskiBRO
  Keymaster

  Nie ok. 150 zł zapłaciłem + przesyłka

  #5216 Reply
  Ania
  Participant

  Ja i mój partner zaczęliśmy od zabawek, jak wibrujące jajeczko, które może być sterowane zdalnie. Dodaje to element kontroli i niepewności, co jest bardzo podniecające. Do tego kajdanki i opaska na oczy – idealne na start!

  #5217 Reply
  Adamoka
  Participant

  dobrym pomysłem mogą być też zestawy z ograniczeniami, które przyczepia się do łóżka. Umożliwiają one łatwe unieruchomienie partnera w różnych pozycjach. Są regulowane i miękkie, więc bezpieczne i wygodne.

  #5218 Reply
  Bigmilk
  Participant

  Hej, polecam też zainwestować w książkę lub przewodnik na temat BDSM. Wiedza to podstawa, zwłaszcza jeśli chodzi o bezpieczeństwo i komfort. Warto znać podstawy i techniki, zanim zaczniecie eksperymentować.

  #5219 Reply
  ZUZAnudist
  Keymaster

  Polecam zacząć od klamerek na sutki o niskim napięciu. Są różne rodzaje, od bardzo delikatnych po mocniejsze, więc możecie dobrać coś, co Wam odpowiada. Warto też spróbować z masażerem, który można używać na różnych częściach ciała, aby zwiększyć przyjemność są też z podpięciem do zasilania

  #5220 Reply
  Justyna
  Participant

  Myślę, że zaczniemy od kajdanek, opaski na oczy i taśmy bondage. Do tego może dorzucimy klamerki na sutki i mały bicz. Na pewno też poczytam trochę o podstawach BDSM. Dzięki jeszcze raz za pomoc!

  #5226 Reply
  KolowskiBRO
  Keymaster

  Ja spełniam swoje fantazje. Masturbacja na polanie w lesie, ostatnio nad rzeką podłączyłem się do elektrostymulacji. Ciekawe przekraczanie granic

Viewing 11 posts - 1 through 11 (of 11 total)
Reply To: Zabawki do elektrostymulacji
Your information:
Scroll to Top