• This topic has 7 replies, 7 voices, and was last updated 3 weeks ago by Ania.
Viewing 8 posts - 1 through 8 (of 8 total)
 • Author
  Posts
 • #5091 Reply
  KolowskiBRO
  Keymaster

  Cześć wszystkim miłośnikom BDSM!

  Jeżeli jesteście zainteresowani zabawkami BDSM, to trafiliście w odpowiednie miejsce. W tym wątku możecie rozmawiać o swoich ulubionych gadżetach, pytać o rady dotyczące wyboru sprzętu oraz dzielić się doświadczeniami. Od kajdanek, przez pejczyki, po bardziej zaawansowane zabawki – każde pytanie i opinia są tutaj mile widziane. Zapraszam do aktywnej dyskusji i dzielenia się swoimi doświadczeniami!

  #5205 Reply
  Justyna
  Participant

  Cześć wszystkim! Z moim partnerem chcielibyśmy spróbować czegoś nowego w sypialni i zastanawiamy się nad BDSM. Jakie zabawki i akcesoria polecacie dla początkujących? Chcemy zacząć delikatnie i zobaczyć, jak nam się spodoba. 🙂

  #5206 Reply
  Bigmilk
  Participant

  polecam zacząć od taśmy bondage. Jest miękka, samoprzylepna i nie wymaga skomplikowanego wiązania. Możecie ją używać na różne sposoby, wiążąc ręce, nogi czy nawet całe ciało. Do tego jest łatwa do usunięcia, więc idealna dla początkujących.

  #5207 Reply
  Adamoka
  Participant

  zaczęliśmy od zestawu dla początkujących, który zawierał kajdanki, opaskę na oczy, bicz oraz sznurek do wiązania. Fajnie mieć wszystko w jednym miejscu i eksperymentować. Do tego zawsze warto dodać trochę piórek do łaskotania – naprawdę podkręca atmosferę!

  #5208 Reply
  GwidoSolo
  Participant

  Siema! Moim zdaniem warto spróbować z delikatnym biczkiem lub packą. Możecie kontrolować siłę uderzenia, zaczynając od bardzo delikatnych. Ważne, żeby komunikować się na bieżąco i upewnić, że oboje czujecie się komfortowo.

  #5209 Reply
  KolowskiBRO
  Keymaster

  Mam zestaw do elektrostymulacji, na niższych obrotach dostarcza ciekawych doświadczeń ale ma przeciwskazania dla osób z problemami serca, rozrusznikiem i paroma innymi

  #5210 Reply
  ZUZAnudist
  Keymaster

  Polecam zacząć od czegoś prostego, jak kajdanki z futerkiem. Są delikatne i nie ranią skóry, a przy tym dają fajne uczucie związania. Do tego możecie dokupić opaskę na oczy, żeby podkręcić napięcie.

  #5211 Reply
  Ania
  Participant

  Kajdanki i opaska na oczy brzmią fajnie, podobnie jak taśma bondage. Czy ktoś ma jeszcze jakieś propozycje albo rady?

Viewing 8 posts - 1 through 8 (of 8 total)
Reply To: Zabawki BDSM
Your information:
Scroll to Top