• This topic has 15 replies, 7 voices, and was last updated 3 weeks ago by Ania.
Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 16 total)
 • Author
  Posts
 • #5102 Reply
  KolowskiBRO
  Keymaster

  Cześć wszystkim!

  Interesujecie się BDSM i macie fantazje, które chcielibyście zrealizować lub omówić? Ten wątek jest miejscem, gdzie możecie dzielić się swoimi pragnieniami, pytać o porady i wymieniać się doświadczeniami. Od delikatnej dominacji i uległości, przez bardziej intensywne praktyki, aż po zaawansowane scenariusze – każdy znajdzie tutaj coś dla siebie. Jakie są Wasze ulubione fantazje BDSM? Jakie techniki czy zabawki polecacie? Zapraszam do otwartej i szczerzej dyskusji, która pomoże nam lepiej zrozumieć i realizować nasze BDSM-owe pragnienia.

  #5221 Reply
  Bigmilk
  Participant

  przebieranki są super! często odgrywam różne role. Ostatnio byłem piekarzem. Polecam spróbować!

  #5222 Reply
  GwidoSolo
  Participant

  Bezpieczeństwo przede wszystkim. I pamiętajcie, że nie każda fantazja musi być realizowana. Czasem wystarczy sama myśl, żeby dodać pikanterii do życia erotycznego.

  #5223 Reply
  ZUZAnudist
  Keymaster

  moje fantazje często dotyczą bycia obserwowaną lub oglądania innych. Voyeurizm, jak to się mówi. Wydaje mi się, że to też dość popularne.

  #5224 Reply
  Adamoka
  Participant

  ja zawsze fantazjowałem o seksie na plaży. Szum fal, piasek, zachód słońca. Nie wiem, czy w rzeczywistości byłoby to wygodne, ale w mojej wyobraźni wygląda to idealnie.

  #5225 Reply
  Justyna
  Participant

  Siema, ja mam czasem fantazje o seksie z moją partnerką, ale w różnych sytuacjach i miejscach. Fantazje to dla mnie sposób na urozmaicenie życia seksualnego, nawet jeśli nie zamierzam ich realizować.

  #5229 Reply
  KolowskiBRO
  Keymaster

  Ja spełniam swoje fantazje. Masturbacja na polanie w lesie, ostatnio nad rzeką podłączyłem się do elektrostymulacji. Ciekawe przekraczanie granic

  #5230 Reply
  Adamoka
  Participant

  Seks w miejscu publicznym i trójkąt to faktycznie popularne fantazje. A co myślicie o przebierankach? Ktoś ma jakieś doświadczenia z kostiumami?

  #5231 Reply
  ZUZAnudist
  Keymaster

  Często myślę o dominacji i byciu zdominowaną. Może to przez to, że na co dzień jestem bardzo kontrolująca i lubię, jak ktoś przejmuje inicjatywę.

  #5232 Reply
  Bigmilk
  Participant

  U mnie to zdecydowanie trójkąt, z dwiema kobietami. Wydaje mi się, że to marzenie wielu facetów. Trochę tabu, ale kto by nie chciał spróbować?

  #5233 Reply
  Justyna
  Participant

  ja często fantazjuje o seksie z obcą osobą, najlepiej kobietą której nigdy wcześniej nie spotkałam. Chodzi o to, że nie ma żadnych zobowiązań, tylko czysta namiętność.

  #5234 Reply
  GwidoSolo
  Participant

  Moim zdaniem, jedna z najczęstszych fantazji to seks w miejscu publicznym. Jest coś ekscytującego w tym, że można zostać przyłapanym. Sam myślałem o tym wiele razy.

  #5235 Reply
  ZUZAnudist
  Keymaster

  Zastanawiałam się ostatnio nad różnymi fantazjami erotycznymi i ciekawi mnie, jakie są najczęstsze? Jakie macie fantazje? 🙂

  #5236 Reply
  Adamoka
  Participant

  Fantazje o dominacji i byciu zdominowanym brzmią naprawdę ciekawe. A co myślicie o karach fizycznych? Czy ktoś ma takie fantazje?

  #5238 Reply
  Bigmilk
  Participant

  Siema! Moje fantazje często kręcą się wokół publicznego upokorzenia, ale w kontrolowany sposób. Myślę o sytuacjach, gdzie muszę wykonać zadania na granicy publiczności. To daje dreszczyk emocji, ale oczywiście nie zamierzam tego realizować na żywo. ja czasami fantazjuję o karaniu i byciu karanym. Nie mówię tu o niczym brutalnym, ale delikatne klapsy, używanie pejczyka czy paddle’a. To może być bardzo podniecające, ale trzeba zawsze ustalić granice i bezpieczne słowo.

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 16 total)
Reply To: Nasze fantazje erotyczne
Your information:
Scroll to Top