Viewing 5 posts - 1 through 5 (of 5 total)
 • Author
  Posts
 • #5101 Reply
  KolowskiBRO
  Keymaster

  Cześć wszystkim!

  Interesujecie się BDSM i macie fantazje, które chcielibyście zrealizować lub omówić? Ten wątek jest miejscem, gdzie możecie dzielić się swoimi pragnieniami, pytać o porady i wymieniać się doświadczeniami. Od delikatnej dominacji i uległości, przez bardziej intensywne praktyki, aż po zaawansowane scenariusze – każdy znajdzie tutaj coś dla siebie. Jakie są Wasze ulubione fantazje BDSM? Jakie techniki czy zabawki polecacie? Zapraszam do otwartej i szczerzej dyskusji, która pomoże nam lepiej zrozumieć i realizować nasze BDSM-owe pragnienia.

  #5237 Reply
  GwidoSolo
  Participant

  Moim zdaniem, jedna z najczęstszych fantazji BDSM to bycie zdominowanym. Jest coś niezwykle ekscytującego w oddaniu kontroli komuś innemu. Ja fantazjuję o tym, że partnerka mnie wiąże i kontroluje.

  #5240 Reply
  KolowskiBRO
  Keymaster

  Ja chciałbym zostać związany i nie mieć kontroli nad kimś kto doprowadzałby mojego penisa do granic wytrzymałości nawet po wytrysku

  #5241 Reply
  Justyna
  Participant

  Cześć! Ja i mój partner bawimy się w różne scenariusze BDSM, a jedna z moich ulubionych fantazji to sensory deprivation, czyli pozbawienie zmysłów. Opaska na oczy, zatyczki do uszu, a potem różne bodźce – niesamowite przeżycie! Mam fantazje o upokorzeniu, ale raczej w domowym zaciszu. Może to być coś tak prostego jak rozkazywanie, co mój partner ma robić. Ważne, żeby wszystko było consensual i z szacunkiem.

  #5242 Reply
  ZUZAnudist
  Keymaster

  Siema! U mnie to zdecydowanie bondage. Fantazjuję o byciu związanym w różnych pozycjach, używaniu lin, taśm czy kajdanek. Ograniczenie ruchu dodaje mi adrenaliny i sprawia, że doznania są jeszcze bardziej intensywne.

Viewing 5 posts - 1 through 5 (of 5 total)
Reply To: Fantazje na podłożu BDSM
Your information:
Scroll to Top