Viewing 8 posts - 1 through 8 (of 8 total)
 • Author
  Posts
 • #5099 Reply
  KolowskiBRO
  Keymaster

  Hej wszystkim!

  Masz fantazje o orgii i chcesz porozmawiać o tym otwarcie? W tym wątku możesz dzielić się swoimi pragnieniami, zadawać pytania i zdobywać inspirację. Jakie są Wasze ulubione scenariusze? Jak przygotować się do takiego doświadczenia? Jakie są zasady i granice, które warto ustalić? Dołączcie do rozmowy, dzielcie się swoimi historiami i radami, abyśmy mogli lepiej zrozumieć i zrealizować te ekscytujące fantazje.

  #5251 Reply
  GwidoSolo
  Participant

  Siema! U mnie fantazje o orgii to bardziej eksperymentacja w sferze wyobraźni. Lubię czasami oglądać filmy, gdzie odgrywane są takie sceny, ale w realu wolę intymność i jednostkowe doznania.

  #5252 Reply
  Ania
  Participant

  Cześć! Ja mam podobne podejście – fantazjuję o orgii, ale bardziej jako o ekscytującym scenariuszu. W realu stawiam na jednego partnera i intymność, która między nami panuje. Fantazje pozostają fantazjami.

  #5253 Reply
  Bigmilk
  Participant

  U mnie to bardziej chodzi o fantazje o grupowym seksie. Czasami myślę o tym, jakby było uczestniczyć w takiej sytuacji, ale na razie jest to tylko w mojej głowie. Nie czuję potrzeby realizacji tych fantazji.

  #5254 Reply
  ZUZAnudist
  Keymaster

  Fantazje o orgii to dla mnie coś, co czasami pojawia się w mojej wyobraźni. Myślę, że jest to bardziej ciekawość i chęć eksploracji, niż rzeczywista chęć uczestnictwa. Ale z pewnością jest to interesujący temat do rozmowy.

  #5255 Reply
  GwidoSolo
  Participant

  U mnie fantazje o orgii to coś, co pojawia się raczej jako temat rozmowy z partnerką. Oboje mamy podobne podejście, że to ciekawy scenariusz, ale nasza intymność i zaufanie do siebie są priorytetem.

  #5256 Reply
  Adamoka
  Participant

  Cześć! Ja mam podobnie – fantazjuję czasem o orgii, ale bardziej jako coś, co chciałbym obejrzeć w filmie lub przeczytać w literaturze erotycznej. Nie czuję potrzeby uczestniczenia w czymś takim na żywo.

  #5257 Reply
  Justyna
  Participant

  Cześć! Ja mam partnera, z którym czasem rozmawiamy o fantazjach dotyczących orgii. Lubimy wspólnie oglądać filmy z takimi scenami lub czytać literaturę erotyczną na ten temat. To dodaje nam trochę pikanterii, ale w realu stawiamy na naszą dwójkę.

Viewing 8 posts - 1 through 8 (of 8 total)
Reply To: Fantazje dotyczące orgii
Your information:
Scroll to Top