Viewing 9 posts - 1 through 9 (of 9 total)
 • Author
  Posts
 • #5100 Reply
  KolowskiBRO
  Keymaster

  Witajcie!

  Jeśli interesują Was fantazje biseksualne i chcecie porozmawiać o swoich pragnieniach, to ten wątek jest właśnie dla Was. Tutaj możecie otwarcie dzielić się swoimi marzeniami, pytać o rady i rozmawiać o doświadczeniach. Jakie są Wasze najskrytsze fantazje? Jakie obawy czy wyzwania napotkaliście? Jak najlepiej realizować takie pragnienia? Zapraszam do dyskusji, dzielenia się swoimi historiami i wzajemnego wspierania się w odkrywaniu swojej biseksualnej strony.

  #5243 Reply
  Adamoka
  Participant

  Cześć wszystkim! Chciałbym porozmawiać o fantazjach biseksualnych. Wiem, że wiele osób ma takie fantazje, ale niekoniecznie są one zgodne z ich orientacją seksualną w rzeczywistości. Jakie są wasze doświadczenia i przemyślenia na ten temat?

  #5244 Reply
  Bigmilk
  Participant

  Siema! W moim przypadku fantazje biseksualne są głównie w sferze pornografii. Czasem lubię oglądać filmy z udziałem par hetero z drugim mężczyzną lub kobietą. To dodaje trochę pikanterii do mojej masturbacji, ale w realu jestem hetero.

  #5245 Reply
  Ania
  Participant

  Cześć! Mam koleżankę, która ma regularne fantazje o kobietach, ale w związku jest z mężczyzną i nie chce tego zmieniać. Myślę, że ważne jest to, żeby akceptować swoje fantazje, nawet jeśli nie mają one odzwierciedlenia w rzeczywistości.

  #5246 Reply
  ZUZAnudist
  Keymaster

  Hajka! Ja również mam czasami fantazje o seksie z inną kobietą. Myślę, że to często wynika z ciekawości i różnorodności doznań. Ale w realu jestem wierna swojej orientacji heteroseksualnej i szczęśliwa z partnerem.

  #5247 Reply
  GwidoSolo
  Participant

  Cześć! U mnie podobnie – mam czasem fantazje o trójkącie z drugim mężczyzną i kobietą. Ale w codziennym życiu moja orientacja jest klarownie heteroseksualna. Fantazje to dla mnie sposób na eksplorację i urozmaicenie.

  #5248 Reply
  Adamoka
  Participant

  Hej! Fantazje biseksualne są dość powszechne, nawet wśród osób heteroseksualnych. Ja często myślę o tym, jak byłoby eksplorować ciało drugiego mężczyzny, ale w praktyce jestem zdecydowanie hetero i to mnie naprawdę kręci.

  #5249 Reply
  Bigmilk
  Participant

  Nie kręcą mnie mężczyźni, nawet w fantazjach

  #5250 Reply
  Justyna
  Participant

  Ja też czasami mam fantazje o seksie z kobietą. Wydaje mi się, że jest to naturalne, żeby eksplorować różne scenariusze w swojej wyobraźni. W realu jednak przyciąga mnie tylko mężczyzna.

Viewing 9 posts - 1 through 9 (of 9 total)
Reply To: Fantazje biseksualne
Your information:
Scroll to Top