• This topic has 10 replies, 6 voices, and was last updated 3 weeks ago by Ania.
Viewing 11 posts - 1 through 11 (of 11 total)
 • Author
  Posts
 • #5114 Reply
  KolowskiBRO
  Keymaster

  Hej wszystkim!

  Zastanawiacie się, czego pragną mężczyźni? Co ich motywuje, co sprawia im radość i co jest dla nich ważne? Ten wątek to miejsce, gdzie możemy rozmawiać o marzeniach, pasjach, potrzebach i pragnieniach mężczyzn. Zapraszam do dyskusji zarówno panów, jak i panie – dzielmy się swoimi doświadczeniami, spostrzeżeniami i pomysłami, aby lepiej zrozumieć, co jest dla mężczyzn istotne i jak można ich uszczęśliwić.

  #5161 Reply
  Ania
  Participant

  Mój mąż zawsze podkreśla, jak ważne jest dla niego poczucie docenienia. Chwalić go za małe rzeczy, które robi, daje mu poczucie, że jego wysiłki są zauważane i cenione. Nawet drobne komplementy mogą dużo zmienić.

  #5162 Reply
  ZUZAnudist
  Keymaster

  Mój partner często mówi, że ceni sobie, gdy go słucham i staram się zrozumieć jego punkt widzenia, nawet jeśli się z nim nie zgadzam. Komunikacja i wsparcie emocjonalne są naprawdę ważne.

  #5163 Reply
  Adamoka
  Participant

  dla mnie istotne jest poczucie wspólnoty i współpracy. Lubimy, gdy partnerki biorą udział w naszych zainteresowaniach i pasjach. Wspólne spędzanie czasu na czymś, co oboje lubimy, bardzo zbliża.

  #5164 Reply
  Bigmilk
  Participant

  Myślę, że dla wielu facetów ważna jest akceptacja i zrozumienie. Chcemy czuć się akceptowani takimi, jacy jesteśmy, bez konieczności udawania czy zmieniania się. Docenienie za to, kim jesteśmy, jest kluczowe.

  #5167 Reply
  Justyna
  Participant

  Dla mnie kluczowe jest zaufanie. Chcemy czuć, że ukochana osoba nam ufa i wierzy w nasze decyzje. To buduje pewność siebie i poczucie bezpieczeństwa w związku.

  #5168 Reply
  Justyna
  Participant

  Wydaje mi się, że muszę bardziej skupić się na grze wstępnej i komunikacji. Zabawki erotyczne brzmią ciekawie, może warto spróbować. Wasze rady są bardzo pomocne

  #5169 Reply
  ZUZAnudist
  Keymaster

  Każda kobieta jest inna, ale wiele z nas ceni sobie czułość i delikatność. Przytulanie, całowanie i powolne budowanie napięcia są bardzo ważne. Czasem wolimy dłuższą grę wstępną niż sam akt.

  #5170 Reply
  Adamoka
  Participant

  jako facet mogę powiedzieć, że rozmowa na temat jej preferencji to podstawa, każdy lubi co innego, więc warto pytać i być otwartym na jej potrzeby i fantazje

  #5171 Reply
  Bigmilk
  Participant

  Wiele kobiet lubi eksperymentować z różnymi pozycjami i zabawkami erotycznymi. Wprowadzenie nowości i zabawa mogą być bardzo ekscytujące. Oczywiście, wszystko z poszanowaniem granic i komfortu obu stron.

  #5172 Reply
  Ania
  Participant

  dla mnie ważna jest bliskość i intymność. Uwielbiam, gdy mój partner skupia się na moich potrzebach, pyta, co mi się podoba, i jest otwarty na próbowanie nowych rzeczy. Komunikacja jest kluczem!

Viewing 11 posts - 1 through 11 (of 11 total)
Reply To: Czego pragną mężczyźni
Your information:
Scroll to Top