Viewing 11 posts - 1 through 11 (of 11 total)
 • Author
  Posts
 • #5115 Reply
  KolowskiBRO
  Keymaster

  Witajcie!

  Chcecie dowiedzieć się, co kobiety lubią robić w wolnym czasie, co sprawia im przyjemność i co je uszczęśliwia? W tym wątku możecie rozmawiać o zainteresowaniach, hobby, marzeniach i małych radościach, które są bliskie sercu kobiet. Zapraszam zarówno panie, jak i panów do dzielenia się swoimi spostrzeżeniami, pomysłami i doświadczeniami. Razem możemy lepiej zrozumieć, co sprawia, że kobiety czują się szczęśliwe i spełnione.

  #5175 Reply
  ZUZAnudist
  Keymaster

  Dla mnie bardzo ważne jest, aby partner był cierpliwy i zwracał uwagę na moje reakcje. Małe gesty, delikatne dotyki i pocałunki mogą być niezwykle podniecające. Każda kobieta ma inne strefy erogenne, więc warto je odkrywać razem.

  #5176 Reply
  GwidoSolo
  Participant

  masaże erotyczny to świetny sposób na zbudowanie napięcia i relaksację jednocześnie. Olejki, świece, muzyka – to wszystko tworzy niesamowitą atmosferę. 🙂

  #5177 Reply
  Adamoka
  Participant

  Warto również pamiętać o komplementach i rozmowach po seksie. Dla wielu kobiet to ważny element budowania więzi i poczucia bliskości. Upewnij się, że partnerka czuje się kochana i doceniana.

  #5178 Reply
  Ania
  Participant

  Przytulanie, całowanie i powolne budowanie napięcia są bardzo ważne. Czasem wolimy dłuższą grę wstępną niż sam akt.

  #5179 Reply
  ZUZAnudist
  Keymaster

  Dla mnie kluczowe jest zaangażowanie emocjonalne. Chcę czuć się kochana i pożądana. Rozmowy o fantazjach i otwarte komunikowanie swoich pragnień bardzo pomagają.

  #5180 Reply
  GwidoSolo
  Participant

  rozmowa z partnerką na temat jej preferencji to podstawa. Każdy lubi co innego, więc warto pytać i być otwartym na jej potrzeby i fantazje.

  #5181 Reply
  Ania
  Participant

  Wiele kobiet lubi eksperymentować z różnymi pozycjami i zabawkami erotycznymi. Wprowadzenie nowości i zabawa mogą być bardzo ekscytujące. Oczywiście, wszystko z poszanowaniem granic i komfortu obu stron.

  #5182 Reply
  Adamoka
  Participant

  Wydaje mi się, że muszę bardziej skupić się na grze wstępnej i komunikacji. Zabawki erotyczne brzmią ciekawie, może warto spróbować. Wasze rady są bardzo pomocne!

  #5183 Reply
  Bigmilk
  Participant

  bliskość i intymność, widzę to gdy partnerka skupia się na moich potrzebach, pyta, co mi się podoba, i jest otwarta na próbowanie nowych rzeczy więc daję to samo

  #5184 Reply
  Justyna
  Participant

  Dla mojej dziewczyny bardzo ważne jest, abym zwracał uwagę na jej reakcje. Małe gesty, delikatne dotyki i pocałunki niezwykle podniecają. Każda kobieta ma inne strefy erogenne, warto je odkrywać razem.

Viewing 11 posts - 1 through 11 (of 11 total)
Reply To: Co lubią robić kobiety?
Your information:
Scroll to Top