Dziewczyna odkryła zatyczkę do penisa!!! (recenzja)

Miałem 21 lat gdy zacząłem interesować się tym, jak mógłbym zaspokajać potrzeby seksualne. Masturbacja przestała tak cieszyć, potrzebowałem nowych bodźców. Odkryłem zabawki erotyczne i nabyłem ich kilka. Brzydziły mnie zatyczki i sądy do cewki moczowej. Mijały lata więc gdy skończyłem 26 lat, postanowiłem zrobić coś ryzykownego i obrzydliwego, więc zamówiłem kilka sond i zatyczek do penisa.

Byłem nimi zahipnotyzowany i ostatecznie zdecydowałem się na jednego absolutnego faworyta. Jest to krótka zatyczka 13 mm z otworem pośrodku. Długość około 1,5 cm i grubości 15 mm, który zapobiega wsuwaniu się do końca. Dokręcenie go, aby dobrze pasował, zajęło mi trochę czasu, ale teraz mogę go po prostu założyć i pozostaje na cały dzień. Nie wypada i nie ma ryzyka, że ​​się ześlizgnie i spowoduje problemy. Zdejmuję go raz dziennie dla oczyszczenia i zapobiegania infekcjom, a od roku noszę go tydzień z przerwami.

Stało się to taką częścią mnie, że ledwo to zauważam, dopóki nie muszę się wysikać lub osiągnąć orgazmu, to w ogóle go nie zauważam.

Otrzymuj nowe treści od razu po publikacji!

Więcej zdjęć od:

Dołączając do newslettera wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych w Polityce prywatności.

Gdy poznałem obecną partnerkę, ukrywałem swoje zabawki, nie używając ich, aby się od nich odzwyczaić. Niestety to było silniejsze, więc czasem sięgałem gdy narzeczona nie widziała. Pewnego razu postanowiłem założyć zatyczkę, bo Iza wyjechała w delegację, a przed powrotem zadzwoniła, przy okazji informując o okresie.

Zapomniałem o tym, więc nie wiem, kto był bardziej zdziwiony, ja czy ona, gdy zdjęła mi spodnie i zauważyła zatyczkę na kutasie. Obawiałem się, czy go zaakceptuje w takiej postaci i czy moje preferencje jej nie odstraszą. Było wręcz przeciwnie, jem. Przykładowe sytuacje: jemy w restauracji, a ona wsuwa rękę przez zamek błyskawiczny w moich spodniach i bawi się moim penisem. Albo oglądamy film, a ona po prostu mnie przytula i bardzo mi dokucza, zaczepiając kutasa.

Jest naprawdę świetna w doprowadzaniu mnie do punktu, w którym mogę odpuścić, a potem strzelić jej na piersi. Potrafi utrzymywać mnie w napięciu przez długi czas. Czysta przyjemność!!! Miło jest obudzić się i zobaczyć, jak wali mi konia, dopóki nie wypuszczę ejakulatu, a potem czekam i chcę więcej. Ma obsesję i nie narzekam!

Dzięki temu rzadko nosimy ubrania w mieszkaniu więc super, że się bawi! Ma w kieszeni mały ręcznik na wypadek, gdyby nie miał czasu się zatrzymać, a jesteśmy w restauracji lub po prostu siedzimy w parku. Jak dotąd nikt tego nie zauważył i było to naprawdę ekscytujące. Ostatnio nawet kupiła kilka nowych gadżetów dla siebie i dla mnie.

W zeszłym tygodniu jechaliśmy autobusem publicznym i miałem problem ze znalezieniem odpowiedniego przystanku w centrum miasta, bo cały czas się nim bawiła. Po chwili zabawy daje mi wielkiego całusa, a ja jestem całkowicie wykończony.

Albo po prostu żąda, żebym się na niej położył (co uwielbiam robić).

Krótka zatyczka wykonana jest ze stali chirurgicznej i posiada wypolerowany na wysoki połysk, dobrze umiejscowiony grzbiet, który utrzymuje mięśnie nosa na miejscu przez długi czas. Lekkie pociągnięcie i wyskakuje, potem mogę go wyczyścić i odłożyć.

Jest też całkiem dobry we wskakiwaniu i wyskakiwaniu dla mnie. To dla mnie absolutna przyjemność. Mogę gryźć jej piersi, kiedy się bawi, a ona mi dokucza. Rzadko nosi stanik, więc jest wspaniale w parku, kiedy otwiera mnie do zabawy, a ja też mogę bawić się jej sutkami.

Nazwa produktu: Prince’s Wand Dilator Met Eikel Ring

Polecany sklep: Easytoys

Link do produktu: https://www.easytoys.pl/prince-s-wand-dilator-met-eikel-ring-p-27999/

Ocena: 9,5/10

To nie jest płatna współpraca, recenzja napisana po samodzielnym zakupie.

2 thoughts on “Dziewczyna odkryła zatyczkę do penisa!!! (recenzja)”

  1. Jestem znudzony samotnością i ciągle takimi samymi wrażeniami. Chętnie bym spróbował ale boję się że mógłbym sobie uszkodzić fiut

  2. Dziewczyna która nie zna granic seksualnych i lubi seks to kobieta ideał!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top