Doświadczenia naturystów

Naturyzm to piękny sposób wyrażania siebie spędzania czasu z innymi oraz czerpania radości od życia. Postanowiłam więc zapytać innych naturystów, oto jak zaczęła się ich przygoda z odkrywaniem swojego ciała. Chociaż powody i mianownik, który łączy te historie, jest podobny, to nie brakowało zaskoczeń. Poznaj doświadczenia naturystów, którzy po dziś dzień odkrywają swoje ciała, aby czerpać od życia więcej.

Koleżanka na plaży

Paweł wybrał się na jedno z kąpielisk, do których nikt nie uczęszczał. Mylił się, gdy natknął się na opalającą się nago koleżankę ze szkoły. Zaproponowała mu dołączenie, miał wtedy 13 lat, a ona 14.

Dziś zdarza się im spotkać w celu opalania, a nawet kilka razy doszło pomiędzy nimi do zbliżenia seksualnego. Chociaż nie czują do siebie nic więcej oprócz przyjaźni, seks nie stanowi problemu.

Otrzymuj nowe treści od razu po publikacji!

Więcej zdjęć od:

Dołączając do newslettera wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych w Polityce prywatności.

Paweł wielokrotnie był podglądany pod prysznicem czy innych miejscach, gdzie jako naturysta zrzucał ubrania. Nie przeszkadza mu to, ponieważ się akceptuje, a kompleksy uważa za niepotrzebne ograniczenie.

Znajomi z plaży

Witek zaczął uczęszczać na plaże dla naturystów gdy miał 16 lat. Poznał tam wielu przyjaznych ludzi, z którymi jest w kontakcie. Czasami spotykają się u niego w domu, na nagi maraton filmowy z kinem akcji lub domówkę bez ubrań. Spotkania są naturystyczne, jeżdżą razem na plażę i spotykają się w saunie. Organizowane są również grille i różnego typu spotkania podtrzymujące ich tradycje.

Dla Witka nagość to nie powód do wstydu, więc nago spędza czas w domu, ogrodzie, plenerze, saunie, plaży, na rejsach, gdzie się tylko da.

Czy to legalne?

Mario przygodę z naturyzmem zaczął w saunie, bo to tam po raz pierwszy odważył się zrzucić z siebie ubrania i zrelaksować. Kolejnym krokiem było odwiedzenie plaży naturystycznej.

Z początku myślał, że będzie musiał pojechać nad morze, gdyż zakładał, że to jedyne miejsce. Okazało się, że plaża naturystyczna znajduję się w Warszawie (dwie plaże nad Wisłą). Nie zastanawiając się długo, spakował plecak i rowerem wyruszył w drogę.

Gdy dojechał na miejsce, miał mieszane uczucia, czy aby to jest legalne i czy nie będzie miał przez to kłopotów. Kolejną obiekcją było, co pomyślą znajomi, jak się dowiedzą. Jednak gdy już zrzucił z siebie ubrania, kładąc się na kocu, poczuł, jak promienie słoneczne otulają całe ciało.

Wtedy rozumiał, że to jest wolność, to cudowne uczucie przeszywającego słońca i taka swoboda bycia spowodowała, że już nie myślał o tym, czy zostanie skrytykowany, czy też nie. Wydarzenie to miało miejsce 8 lat temu, a od tamtej pory, jak tylko może, jeździ na plażę, i cieszy się z obecną dziewczyną z możliwości spędzania czasu w taki sposób.

Bez skrępowania

Tomek z żoną jako doświadczeni naturyści twierdzą, że nagość w wyznaczonych do tego miejscach zapewnia całkowitą swobodę, opalenie całego ciała i przyjemny kontakt z naturą. Ze względu na to, że nie lubią, jak im się mówi, jak mają żyć, naturyzm daje im poczucie wolności. Tomek wprowadzał partnerkę w tematy nagości, odkąd się poznali. Sauny, plaże i inne miejsca dla naturystów nie są dla nich krępujące.

Moja przygoda z naturyzmem

Przygotowując ten artykuł, od wielu gości których dzisiaj mogliście poznać, otrzymywałam pytanie, jak zaczęła się moja przygoda z naturyzmem.

Z przyjaciółką pojechaliśmy na wakacje do Grecji. To miały być niezapomniane wakacje i takie, które się już nigdy nie powtórzą. Większość czasu odpoczywaliśmy, ale w pewnym momencie, przyszedł nam do głowy pomysł, aby zrobić coś szalonego.

Sprawdziliśmy że w okolicy jest plaża naturystyczna ale nikogo tam nie było. Ludzie przyjeżdżali, rozglądali się i chwilę później odjeżdżali. Postanowiłyśmy zaryzykować i się rozebrać, a chwilę później kolejne osoby już nie zatrzymywały się, tylko nam towarzyszyły.

po powrocie do polski zaczęłyśmy odwiedzać sauny i specjalne miejsca wyznaczone do nagiego opalania się. W Polsce jest to niestety dla wielu zboczeńców kuszące aby popodglądać lub zaczepiać kobiety, ale nauczyliśmy się z tym sobie radzić, poprzez atakowanie gazem pieprzowym znienacka.

Twoja historia

Jeśli podobają ci się Nasze Historie, zachęcam do odezwania się do nas poprzez formularz kontaktowy i opowiedzenia jak eksplorujesz swoją nagość i seksualność. Nie wstydź się artykuły są anonimowe a emocje związane z dzieleniem się tym, co osobiste jest niezapomnianym doświadczeniem.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top