Butt Plug, czyli korki analne – małe a cieszy

Rodzajów i rozmiarów korka analnego są setki. Może być wykonany z gumy, winylu, silikonu (zalecamy każdemu), szkła (dla odważnych), metalu (dla wymagających) i plastiku (tani chłam, więc każdy zdecyduje czy to w ogóle warto mieć i zdrowie marnować!). Od rozmiaru XS aż po XXL.

Najważniejszą częścią korka analnego jest główka – zazwyczaj ma kształt stożka, może mieć kształt kulki lub walca ale bywają i kształty bardziej wymyślne, np. pocisku, śruby, kilku kul naraz. Szyjka – to część łącząca główkę z bazą, czyli podstawą. Podstawa natomiast może być zarówno w kształcie koła z szerokim kołnierzem, jak i może być spłaszczona w ten sposób, by można było ją włożyć pomiędzy pośladki.

Dodatkowo można zainteresować się korkami analnymi nadmuchiwanymi. Mają tę zaletę, że zmieniają kształt i objętość będąc już w środku naszej odbytnicy. Popijemy korek delikatnie i czujemy wypełnienie. Wybór korka analnego jest sprawą bardzo indywidualną dlatego na rynku jest ich tak dużo w ofercie. Czym się kierować przy wyborze odpowiedniego korka analnego? Kilkoma rzeczami a właściwie ich cechami:

Otrzymuj nowe treści od razu po publikacji!

Więcej zdjęć od:

Dołączając do newslettera wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych w Polityce prywatności.

  1. materiałem, z którego jest wykonany – w zasadzie z rynku zniknęły zabawki plastikowe i gumowe, bo są zbyt szkodliwe dla zdrowia, mając więc to na uwadze najczęściej wybierane są butt plugi winylowe i silikonowe
  2. kształtem główki – małe korki analne mają zazwyczaj kształt pocisku czy rakiety, wydłużone i cienkie. Korki analne dla bardziej zaawansowanych użytkowników są w kształcie kulki o rożnych średnicach. Kula wypełnia lepiej odbytnice choć z uwagi na większą średnicę nie tak łatwo ją do środka wprowadzić.
  3. średnicą główki w najszerszym miejscu – to kwestia tego czy ktoś lubi mocną stymulację zwieracza czy nie. Większa średnica główki spowoduje, że zwieracz będzie musiał otworzyć się na krótszy lub dłuższy czas i wówczas można poczuć dyskomfort zatem nie przesadzać z wyborem średnicy.
  4. kształtem podstawy – korki analne do noszenia na co dzień powinny mieć podstawę spłaszczoną w tzw. przecinek. Lepiej się ja wówczas wpasowuje pomiędzy pośladki.
  5. ceną –  zawsze jest to jedna z najistotniejszych informacji przy zakupie ale pamiętać należy, że cena zawsze odzwierciedla jakość towaru.

Teraz kilka prawd oczywistych – korki analne nie są zabawkami na wieki. Każdy konsument chce by tak było, ale tak nie jest. Dodatkowo – jeśli do zabaw używać będziemy lubrykantów na bazie tłuszczów, to prawdopodobieństwo uszkodzenia wzrasta. Kolejna rzecz – nie kombinujcie z podstawą, to znaczy nie przymocowujcie do niej sznurków, żyłek, i czego tam jeszcze, myśląc że to ułatwi ewentualne wyciąganie korka z dupy. No nie ułatwi, Raczej dokładnie korek uszkodzi w miejscu szyjki i będzie korek totalny. Zatem nie manipulować, nie ukręcać korka przy szyjce.

Każdorazowo po zabawie umyjcie zabawki w letniej wodzie z dodatkiem mydła, osuszcie wcześniej sprawdzając czy aby na pewno nie pozostało nic na ich powierzchni. Przechowywać z dala od kurzu i wysokich temperatur, najlepiej w jakimś zamkniętym pudełku aż nadejdzie ochota na ich wyciągnięcie.

1 thought on “Butt Plug, czyli korki analne – małe a cieszy”

  1. Ciekawe czy inne samce korzystają z korków analnych? Wrzucajcie swoje zdjęcia Panowie 🙂

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top